Операція варикоцеле в медичному центрі "МЕДІКОМ КРИВБАС" в Кривому Розі

Рейтинг: 2 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Варикоцеле являє собою урологічну патологію, при якій розширюються вени сім'яного канатика, і порушується відтік венозної крові від яєчка. Життю пацієнта це захворювання не загрожує, але негативно впливає на процес вироблення сперми і може спровокувати безпліддя. Щоб позбутися цієї проблеми, потрібно записатися на консультацію до досвідченого уролога і пройти обстеження. Отримати допомогу можна в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС». Досвідчений лікар - уролог призначить щадну методику оперування.
travmatolog-01

Чому розвивається патологія?

Схильність до варикоцеле є у чоловіків, які:

 • часто піднімають тяжкості - через це підвищується тиск в малому тазі;
 • мало рухаються - це призводить до застійних процесів в венах ;
 • мають вроджену схильність - занадто тонкі венозні стінки;
 • страждають патологіями нирок і інших органів черевної порожнини - це порушує кровообіг.

Показання до хірургічного лікування патології

Консультація уролога потрібна, якщо:

 • мошонка збільшилась в розмірах;
 • промежина болить при ходьбі;
 • в області паху відчувається біль і печіння;
 • з'явилися проблеми у статевій сфері.

На ранніх стадіях патологія може практично не виявляти симптомів. Але в міру її прогресування проблему стає видно неозброєним оком. Мошонка втрачає симетричність, на ній стають помітні грона розширених вен. У таких випадках краще потрапити на прийом до лікаря-уролога якомога раніше. Чим швидше він проведе операцію, тим вищими будуть шанси відновити нормальну функціональність яєчок.

Підготовка до хірургічного лікування

Щоб підтвердити діагноз, уролог призначає:

 • візуальний огляд і пальпацію;
 • проби Вальсалви;
 • УЗД мошонки;
 • спермограму.
Якщо підтверджується варикоцеле, уролог рекомендує хірургічне лікування. Справа в тому, що консервативне лікування цієї патології у світовій медицині вважається неефективним.

Як проводять операції варикоцеле в клініці "МЕДІКОМ КРИВБАС" в Кривому Розі

Пацієнтові з варикоцеле уролог індивідуально обирає техніку оперування. Є кілька методик, з них золотим стандартом сучасні лікарі називають операцію Мармара. У зоні пахового кільця роблять невеликий надріз (всього 2 см), а потім перев'язують проблемні вени. За рахунок цього відтік венозної крові скорочується. Операція Мармара має найнижчі ризики рецидивів і ускладнень і практично не пошкоджує тканини. Пацієнти після неї відновлюється за 2-4 дні
GENIKOLOG-2

Переваги хірургічного лікування варикоцеле у лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1 1. Перш ніж призначити операцію, пацієнта консультує кваліфікований лікар уролог в Кривому Розі. Він проводить комплексне обстеження і підбирає оптимальну методику хірургічного лікування..

2 2. Наші лікарі віддають пріоритет щадним методам оперування. Для них важливо, щоб у пацієнта не залишилося грубих шрамів, а загоєння пройшло легко і швидко.

33. Не потрібно відвідувати кілька лікарень - всі аналізи, обстеження і операції доступні в одному лікувальному закладі.

44. В центрі діє сучасна хірургія в Кривому Розі - операційні укомплектовані якісним обладнанням експертного класу.

5 5. Після операції пацієнт відновлює сили в комфортній палаті, де є бездротовий Інтернет, холодильник, телевізор, кондиціонер .


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.