• Лікування пахової грижі в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • Лікування пахової грижі в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Лікування пахової грижі в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Рейтинг: 3 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Пахова грижа являє собою патологічне переміщення органів черевної порожнини в паховий канал. Цей тип гриж є найпоширенішим і зустрічається в більш ніж 75% випадків. Більшість пацієнтів з цим діагнозом серед чоловіків. Це пояснюється особливостями будови їх пахової області. Патологія є небезпечною високим ризиком утиснення. Тому чим раніше хірург її видалить, тим краще. Отримати якісну допомогу при діагностуванні грижі можна в нашому медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС».

Image

Чому утворюються грижі в паху

Ризики утворення патологічного випинання підвищуються при:

 • атрофії м'язів;
 • ожирінні;
 • хронічних запорах;
 • сильному кашлі;
 • підйомах важких предметів;
 • вагітності.

Симптоматика захворювання

Терміново записатись на консультацію до хірурга потрібно, якщо:

 • в паху з’явилась підозріла припухлість;
 • ходіння і фізичні навантаження викликають дискомфорт;
 • порушився процес сечовипускання або випорожнення кишківника.

Якщо в грижі знаходяться фрагменти сечового міхура, у людини частіше виникають позиви до сечовипускання, в уретрі відчуваються різі. У запущених випадках може розвинутись затримка сечі. Коли в грижовому мішку опиняються петлі кишківника, частішають запори, з'являється метеоризм. При ускладненні може розвинутися кишкова непрохідність.

Чим є небезпечною пахова грижа.

Коли пахова грижа збільшується до надвеликих розмірів, у пацієнта можуть порушитися функції важливих органів черевної порожнини. Це проявляється у вигляді закрепів, здуття животу, порушень сечовипускання і т. д. Також може статись утискання грижі - коли внутрішні органи виходять в грижовий мішок і не можуть повернутися назад. У цьому випадку доводиться робити термінову операцію, щоб врятувати утиснений орган.

Image

Діагностика і лікування пахової грижі

Для початку проводиться консультація хірурга, на якій лікар збирає анамнез. Потім він проводить огляд і призначає УЗД. Це дозволяє візуалізувати вміст грижового сумки і оцінити ступінь залучення внутрішніх органів. У деяких випадках додатково призначається МРТ.

Коли ​​пахова грижа є підтвердженою, хірург призначає методику оперування індивідуально для кожного пацієнта. У більшості випадків використовується лапароскопічна герніопластика за допомогою сітчастого імпланту. Для доступу до грижі ми використовуємо методики ТАРР (через черевну порожнину) і ТЕР (без входження в черевну порожнину).

Використання сітчастого імпланту для пластики гриж є абсолютно нешкідливим для людини. Матеріал має стовідсоткову біологічну сумісність з тканинами організму. Тому він не викликає дискомфорту і не відторгається.

Переваги застосування лапароскопічного методу при наявній паховій грижі

Ефективна лапароскопія в Кривому Розі ,проводиться в нашому центрі. Переваги використання цієї методики для пластики пахових гриж:

 • 1. Відсутність розрізів – метод дозволяє зберегти цілісність і природну структуру тканин, а також уникнути післяопераційного болю.
 • 2. Мінімальна крововтрата зменшує стрес для організму.
 • 3. Відсутність впливу на внутрішні органи дозволяє прискорити відновлювальний період.
 • 4. Нульовий ризик ускладнень і рецидивів - за рахунок відмови від розрізу вдається уникнути повторного випинання, а також утворення спайок і свищів.
 • 5. Естетичність - після втручання не залишається грубих келоїдних рубців.

Плюси видалення пахових гриж у лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

11. Всі аналізи, обстеження і хірургічні маніпуляції проводяться в одному місці. Не потрібно звертатися в кілька клінік.

22. З пацієнтами працюють досвідчені кваліфіковані хірурги, які безпомилково призначають відповідну методику оперування.

33. В центрі обладнана найсучасніша хірургія в Кривому Розі з новітнім устаткуванням.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.