Видалення каменів сечового міхура – лікувально-діагностичний центр "МЕДІКОМ КРИВБАС"

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Видалення каменів сечового міхура виконують пацієнтам, у яких накопичились великі конкременти, що провокують застійні і запальні процеси. Перед тим, як призначити операцію, спеціаліст - уролог обстежує пацієнта, щоб переконатися, що консервативні методи лікування будуть неефективні. Щоб отримати допомогу, зверніться в медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі. В нашому центрі видалення каменів сечового міхура проводять за допомогою щадних методик.

travmatolog-01

Основні показання до хірургічного видалення конкрементів

Консультація уролога при сечокам'яній хворобі є необхідною, коли:

 • конкременти виросли до великих розмірів;
 • камені провокують цистити та інші запальні процеси;
 • у людини розвивається гематурія - в сечі присутні вкраплення крові;
 • патологію не можливо вилікувати консервативними методами;
 • камені заважають нормальному виведенню сечі.
GENIKOLOG-2

Зазвичай при цьому людину турбує яскраво виражена симптоматика хвороби. Терміново записатися на прийом до уролога треба, якщо:

 • позиви до сечовипускання почастішали і стали нестерпними;
 • сечовий міхур спорожняється переривчасто, і залишається відчуття неповного спустошення;
 • в сечі є вкраплення крові;
 • низ животу сильно болить, особливо при сечовипусканні.

Якщо вчасно не видалити конкременти, це може призвести до тяжких ускладнень. Вони пошкоджують слизову оболонку, провокуючи запалення. Також камінь може переміститися в уретру і заблокувати прохід - в результаті розвивається гостра затримка сечі.

Підготовка до видалення каменів в медичному центрі МЕДІКОМ КРИВБАС

Щоб зрозуміти, чи треба робити хірургічне видалення каменів сечового міхура, уролог призначає:

 • лабораторні аналізи;
 • УЗД сечової системи;
 • цистоуретрографію;
 • МРТ.

За підсумками обстеження проводиться детальна консультація хірурга

уролога, на якій лікар пояснює, як краще лікувати патологію. Якщо виявиться, що конкременти краще прибирати хірургічним шляхом, лікар вивчає анамнез і призначає відповідний метод оперування.

За 2 дні до видалення пацієнтові рекомендують перейти на спрощену дієту, відмовитися від алкоголю і тютюну. З вечора перед операцією треба відмовитися від їжі, а в день втручання - від пиття.

Як проходить видалення конкрементів в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Метод видалення уролог обирає для кожного пацієнта індивідуально. Все залежить від розмірів відкладень, їх локалізації, стану тканин органу та інших факторів. У сучасній хірургії віддають пріоритет найменш травматичним методикам. Наприклад, пацієнтові роблять дистанційну або контактну літотрипсію. Камені руйнують за допомогою ультразвуку, радіохвиль або лазеру. Цілісність органу при цьому не пошкоджується, втручання проходить без крові і розрізів.

У більш запущених випадках хірургу доводиться розсікати тканини сечового міхура і видаляти камені. Це радикальний підхід, до якого вдаються при величезних розмірах конкрементів, а також наявності супутніх хвороб - стриктур уретри, дивертикулів сечового міхура.

Якщо окрім сечового міхура камені присутні і в інших органах сечової системи (сечоводах, нирках), стає необхідною велика операція. Сьогодні її можна провести методом лапароскопії. Замість широкого розрізу, роблять кілька проколів, через які заводять інструменти.

Переваги такої методики

 • Пацієнт майже не втрачає крові.
 • Знижується ризик помилок і ускладнень.
 • Тканини не пошкоджуються.
 • Після операції набагато менше болю.
 • Грубих шрамів не залишається.

Якісна лапароскопія в Кривому Розі доступна в нашому центрі.

travmatolog-03

Переваги видалення каменів у лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1 Пацієнтів консультує досвідчений лікар уролог в Кривому Розі. Він дотримується індивідуального підходу і призначає операцію лише в тому випадку, коли консервативне лікування не є ефективним.

2

Хірурги центру віддають перевагу малоінвазійним методикам видалення конкрементів. У пацієнтів не залишається шрамів, і після процедури вони швидко відновлюються.

3 У нас діє сучасна хірургія в Кривому Розі. Тут використовується якісне новітнє обладнання експертного класу.

4 Після видалення каменів пацієнти відпочивають в комфортних палатах з телевізорами, кондиціонерами, холодильниками і Wi Fi.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.