Протезування яєчка в медичному центрі "МЕДІКОМ КРИВБАС" в Кривому Розі

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Протезування яєчка являє собою косметичне хірургічне втручання, в ході якого до мошонки встановлюють протез з полімерного матеріалу. Такі втручання дозволяють усунути естетичний недолік і побороти психологічний дискомфорт. Перш ніж призначити операцію, пацієнта консультує уролог, щоб виключити протипоказання і обрати протез і спосіб оперування. Щоб отримати допомогу, запишіться на консультацію до медичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС».

genikologiya-4

Показання до оперативного втручання

Протезування яєчка уролог проводить чоловікам, у яких:

 • з народження відсутнє одне або обидва яєчка - ці вроджені аномалії називаються монорхія і анорхія;
 • одне або обидва яєчка не опустилися в мошонку - крипторхізм;
 • тестікули атрофувалися через давню хворобу;
 • були сильні травми мошонки, після яких довелося ампутувати одне або обидва яєчка;
 • видалені тестікули в ході операції – орхіектомія, яка проводиться при злоякісних пухлинах.

 

Чоловіки дуже болісно переживають втрату цього важливого органу. Вони постійно відчувають психологічний дискомфорт, через який може розвинутися депресія. Щоб виправити це, треба записатися на прийом до спеціаліста - уролога і підібрати відповідний протез.

Чоловікові, який хоче протезувати яєчка, призначається консультація хірурга - уролога. Лікар проводить опитування, візуальний огляд і пальпацію, а також УЗД мошонки і лабораторні аналізи. Це необхідно для того, щоб виключити протипоказання. Операцію не можна робити, якщо у пацієнта:

:

 • гострі запальні патології в організмі;
 • фаза загострення хронічних захворювань;
 • підвищений вміст цукру в крові через цукровий діабет;
 • новоутворення, рубці та інші патологічні зміни в тканинах мошонки;
 • алергія на матеріал імпланту;
 • психічні розлади.

Якщо прийом уролога пройшов успішно, і протипоказань не виявлено, пацієнта відправляють до хірурга. Лікар підбирає відповідний імпланту, так як вони бувають різних типів, розмірів, форм і матеріалів. Часто для виготовлення протезів зазвичай використовуються полімерні матеріали, наприклад, медичний силікон. Перш ніж призначити протезування яєчка, уролог цікавиться побажаннями пацієнта. Головне завдання - підібрати протез, який буде максимально точно імітувати втрачений орган.

Втручання може проводитися під місцевою або епідуральною анестезією. Існує кілька методик виконання цієї операції. Найменш травматична з них - впровадження через невеликий розріз в сім'яному канатику. Уролог акуратно вводить в нього імплант, а потім опускає його в мошонку. Така методика найближче до природного механізму опущення яєчка, тому переноситься пацієнтом легше. У нього не залишається грубих шрамів, а шов швидко гоїться.

Якщо ви хочете протезувати тестікули, зверніться до нашого медичного центру. Досвідчений лікар уролог в Кривому Розі проведе докладну консультацію і підбере відповідний протез.

genikologiya-5

Переваги протезування яєчка в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1 Не потрібно звертатися в кілька лікарень - всі аналізи, обстеження і операції доступні в одній медичній установі.

2 Ми використовуємо імпланти преміальної якості зі 100% біологічною сумісністю. Вони точно імітують тестікули, комфортно відчуваються і швидко вживлюються.

3 В центрі діє сучасна хірургія в Кривому Розі. Тут встановлено висококласне якісне обладнання, а лікарі використовують щадні методики оперування.

4 Ми пропонуємо широкий спектр операцій. Для великих втручань використовується лапароскопія в Кривому Розі. Це дозволяє знизити стрес для організму і прискорити загоєння тканин.

5 Зазвичай імплантація яєчка не вимагає госпіталізації. Але якщо потрібно трохи потримати пацієнта в стаціонарі - ми розміщуємо його в комфортній палаті.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.