Прийом уролога, пластика вуздечки у досвідченого хірурга-уролога медичного центра "МЕДІКОМ КРИВБАС"

Рейтинг: 3 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Френулотомія являє собою операцію, при якій коригується форма і довжина вуздечки препуцію (крайньої плоті). Зазвичай її призначає уролог за результатами діагностики. Це дозволяє зменшити біль і дискомфорт під час сексу. Потрібна консультація уролога? Зверніться до лікувально-діагностичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС» - тут вам завжди допоможуть.

travmatolog-01

Показання для проведення пластики вуздечки

Зазвичай прийом уролога з приводу пластики вуздечки призначається пацієнтам з такими діагнозами:

  • вроджені аномалії - вуздечка вкорочена;
  • фімоз - крайня плоть звужена, що ускладнює ерекцію;
  • запальні патології - постит і баланопостит;
  • травми - вуздечка була пошкоджена і на ній сформувалася рубцева тканина.

Записатися на прийом до уролога варто при наявності таких симптомів:

  • під час ерекції відчувається біль від сильного натягу вуздечки;
  • в ерегованому стані головка оголюється в повному обсязі;
  • під час сексу відчувається біль і дискомфорт;
  • тканини препуцію, вуздечки і головки запалені.

У нормальному стані вуздечка об'єднує крайню плоть з головкою пеніса, регулює співвідношення між ними. Але коли вона вкорочена, це порушує процес ерекції і викликає багато дискомфорту. В даному випадку потрібна консультація уролога, щоб визначитись з відповідним лікуванням. Зазвичай цю аномалію виправляють за допомогою операції.

Підготовка до операції в клініці «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Там, де є необхідною пластика вуздечки, уролог проводить пацієнтові попереднє обстеження. Це необхідно для того, щоб виключити протипоказання. До них відносять порушення згортання крові, гострі запальні процеси в організмі, сечостатеві інфекції в активній фазі, а також гнійники і запалення на шкірі статевих органів.

Напередодні операції рекомендується провести ретельну гігієну статевих органів і збрити волосся в лобкової зоні. Також день втручання варто утриматися від їжі і пиття.

travmatolog-03

Як проходить оперативне втручання в медичному центрі МЕДІКОМ КРИВБАС

Перед тим, як розпочати пластику вуздечки, лікар добирає пацієнтові відповідну анестезію. Зазвичай роблять місцевий наркоз, в деяких випадках - внутрішньовенне знеболювання. Після цього людину вкладають на спину і розпочинають операцію. Уролог робить поперековий надріз вуздечки, перев'язує артерію, після цього зшиває тканини поперековим швом. Зазвичай для цього використовуються нитки, які розсмоктуються самі. Якщо в тканинах виявлені рубцеві зміни, роблять поздовжній шов. У деяких випадках замість скальпелю використовуються сучасні безкровні технології - наприклад, лазер.

Операція триває близько 20 хвилин. Після цього пацієнта виписують і дають рекомендації на відновлювальний період. Йому рекомендують зберігати пов'язку протягом доби. Після цього треба до повного загоєння рани відмовитися від прийняття ванн, купання в водоймах і басейнах, відвідування сауни, силових тренувань і сексуального життя. Надалі краще користуватися лубрикантом 1-2 місяці.

Переваги френулотомії в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1 Пацієнтів консультує кваліфікований лікар уролог в Кривому Розі. Він уважно вивчає анамнез, щоб виключити протипоказання.

2 Лікарі центру дотримуються індивідуального підходу і підбирають щадні методики оперування. Наприклад, вплив апаратом «Сургітрон» - операція проходить без крові і швів.

3 В центрі обладнана сучасна хірургія в Кривому Розі- операційні укомплектовані якісним новітнім обладнанням.

4 Зазвичай, пластика вуздечки не вимагає госпіталізації. Якщо ж потрібно трохи потримати людину в стаціонарі - ми розміщуємо його в комфортній палаті готельного типу.

5 Окрім пластики вуздечки, ми виконуємо безліч інших операцій в урології та інших сферах медицини. Для великих втручань використовується лапароскопія в Кривому Розі.

6 Пацієнтам не потрібно відвідувати кілька лікарень - все обстеження, аналізи та операції можна пройти в одній лікувальній установі.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.