• Консультація проктолога, видалення анальних тріщин в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Консультація проктолога, видалення анальних тріщин в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Консультація проктолога, видалення анальних тріщин в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Анальна тріщина являє собою пошкодження цілісності слизової оболонки анусу. Вона виглядає як невелика щілина, але муки людині доставляє величезні. До того ж ця патологія може спровокувати серйозні ускладнення при запущеному стані. Тому так важливо потрапити на прийом до хірурга - проктолога при перших же її проявах. Отримати кваліфіковану професійну допомогу можна в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» - у нас дану патологію лікують малоінвазійними методами.

Причини і види захворювання

Тріщини в анусі частіше утворюються у людей, які:
  • ведуть сидячий спосіб життя;
  • постійно страждають запорами;
  • травмують задній прохід;
  • відкладають в довгий ящик лікування геморою і інших проктологічних проблем;
  • часто піднімають важкі вантажі.

Все це призводить до надмірного напруження сфінктеру - його тканини натягуються і розриваються.

Захворювання може мати гостру або хронічну форму. Гостра розвивається відразу ж після порушення цілісності тканин і дає яскраво виражені симптоми. Якщо людина вчасно не звертається до проктолога, хвороба переходить в хронічну форму, при якій розвиваються структурні зміни в тканинах.

genikologiya-4

Як проявляється патологія

Консультація проктолога є необхідною при:
  • анальному свербінні і печінні;
  • спазмах сфінктеру після дефекації;
  • почервонінні заднього проходу;
  • ріжучому болі і кривавих виділеннях під час спорожнення кишківника.

Якщо патологію запустити, в тріщину може потрапити інфекція і спровокувати запалення. У підсумку цей процес просувається вгору по аноректальних шляхах і вражає прилеглі відділи кишківника. Це ускладнюється парапроктитом і іншими патологіями. Тому чим раніше людина потрапить на прийом до хірурга - проктолога і видалить тріщину, тим краще.

Діагностика і лікування анальної тріщини в «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Коли людина потрапляє до нашого центру, лікар - проктолог в Кривому Розі проводить огляд і пальпацію, призначає інструментальні дослідження - аноскопію, ректороманоскопію. При необхідності роблять УЗД, МРТ та інші інструментальні дослідження.

За підсумками діагностики, лікар вивчає випадок і призначає відповідний метод лікування. У сучасній хірургії віддають перевагу малоінвазійним методикам. Саме такого підходу дотримуються досвідчені лікарі нашого центру.

 

Коли треба провести лікування анальних тріщин, хірург прагне звести пошкодження тканин до мінімуму. Для лікування анальних тріщин використовуються різні методики і апарати, в тому числі «Сургітрон» і методика зварювання біологічних тканин. При використанні апарату «Сургітрон» уражені тканини січуться за допомогою радіохвиль. Це дозволяє провести операцію без крові, болю і шрамів. У деяких випадках, коли тріщини занадто глибокі, радіоніж може виявитися недостатньо ефективним. Тоді лікар застосовує інші малоінвазивні методики висічення. Вони підбираються для кожного пацієнта індивідуально.

genikologiya-5

Чому найкраще лікувати патологію у нас:

1Можливість отримати консультації кваліфікованих лікарів, здати аналізи, пройти обстеження і хірургічну операцію в одному місці. Не потрібно відвідувати кілька медичних установ.

2З пацієнтами працюють кваліфіковані лікарі. Вони уважно вивчають анамнез і призначають методику оперування для кожного пацієнта індивідуально.

3 В центрі використовуються мало травматичні техніки проведення операцій. Тріщини видаляють апаратом «Сургітрон» або за допомогою щадних операцій.

4У нас діє найкраща хірургія в Кривому Розі. В операційних застосовується новітнє якісне обладнання експертного класу.

5При видаленні анальних тріщин зазвичай не є потрібною госпіталізація. Якщо ж пацієнта треба трохи потримати в стаціонарі - ми розміщуємо його в комфортних палатах готельного типу.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.