• Дитячий дерматолог в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМчик» в Кривому Розі
 • Дитячий дерматолог в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМчик» в Кривому Розі

Дитячий дерматолог в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМчик» в Кривому Розі

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Більшість хворобливих процесів в організмі так чи інакше відображаються на шкірі. Дитяча шкіра є найбільш чутливою до змін здоров'я, тому її хворобливі ознаки, такі як свербіж, висипи, різні новоутворення з'являються швидше й інтенсивніше. Своєчасна діагностика для визначення причин дерматологічних проблем допоможе запобігти розвитку важких ускладнень і призначити найбільш щадну терапію.

Image

Діагностика і лікування

«МЕДІКОМчик» дитяче відділення медичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС» використовує комплексну діагностику і лікування шкірних захворювань під керівництвом досвідчених дерматологів і у співпраці з профільними лікарями - імунологами, ендокринологами, гастроентерологами, педіатрами та іншими фахівцями.

Дитячий лікар - дерматолог займається діагностикою, диференціюванням і лікуванням захворювань шкіри і її придатків (волосся, нігтів) у новонароджених, немовлят, дітей та підлітків. Велика частина його роботи - діагностика харчової алергії і її нестерпності.

Якщо Ви виявите у своєї дитини висип різної природи, гіперемію, свербіж, почервоніння, нові родимі плями в зміненій формі та розмірі, прищі і т. п., може знадобитись допомога дерматолога. Лікар дитячого відділення «МЕДІКОМчик» проведе загальне дослідження, призначить аналізи і додаткові обстеження для визначення типу шкірного захворювання, а також, причини його появи.

Image

У нашому медичному центрі в Кривому Розі дитячий дерматолог займається лікуванням різних захворювань шкіри, волосся і нігтів:

 • Екзема, вірус герпесу.
 • Вугровий висип.
 • Мікоз і дистрофія нігтів.
 • Алергічні та інші види дерматиту.
 • Різні ступені педикульозу.
 • Грибкові захворювання.
 • Новоутворення шкіри.

Новоутворення шкіри. Лікар порадить батькам дієту, порекомендує косметику для конкретного типу шкіри і її стану, розповість про заходи профілактики шкірних захворювань.

Причини хвороби шкіри

Патологічні прояви на шкірі в більшості випадків пов'язані з побічними ефектами захворювань внутрішніх органів, тому для діагностики є обов’язковим комплекс маніпуляцій для визначення першопричин висипу і новоутворень. Дитяче відділення клініки має великі можливості для отримання точних аналізів, що дає можливість правильно встановити діагноз захворювання. У нас проводять:

 • Аналіз крові.
 • Алергічний відбір проб для аналізу.
 • Аналіз складу крові на рівень гормонів.
 • Відбір проб шкіри і нігтів на наявність грибкових та інших збудників.

На підставі результатів досліджень лікар визначає індивідуальний план лікування. Завдяки фахівцям високої кваліфікації, проведенню персональної консультації, якісному обстеженню, використанню сучасного обладнання та комплексної діагностики, у нас вчасно проведуть необхідне лікування дитини.

Image

Як часто слід відвідувати дитячого дерматолога?

У дитячому лікувально-діагностичному центрі "МЕДІКОМчик" дерматолог приймає молодших пацієнтів для планових перевірок. Також, батьки приводять дітей на консультацію до лікаря в разі погіршення симптомів захворювання, прояві нових ознак або виникнення побічних реакцій на лікування. Дитину необхідно терміново привести в клініку, якщо у неї з'являються зміни на шкірі, придатках або слизових оболонках, які не проходять протягом кількох днів навіть при проведенні домашніх процедур. Також, допомога дерматолога необхідна в разі, коли:

 • харчова алергія або непереносимість у дитини;
 • існуючі шкірні зміни погіршуються, змінюють форму, колір, розмір;
 • дитина лисіє, чеше голову або шкіру.

На консультацію до дитячого дерматолога в Кривому Розі можна записатися за телефоном: 0 800 307 300.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.