Вагінальна хірургія - операції на шийці матки в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Дана стаття присвячена темі хірургічних операцій на шийці матки за допомогою вагінальної методики. Ми постараємося доступно і просто розповісти про діагностовані патології, ризики, симптоми і хірургічне лікування в нашому лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі. У нас пропорційно поєднуються високий професіоналізм, точна діагностика, багаторічний практичний досвід лікарів і впровадження сучасних інноваційних методик з використанням високотехнологічної апаратури провідних світових виробників. У нашому медичному центрі ви зможете отримати професійну консультацію з цього питання і провести хірургічну процедуру на шийці матки вагінальним доступом.

Серед оперативних втручань на шийці матки найбільш поширена процедура конізації - діагностика і часткове видалення органу за лікарським висновком. Конізація шийки матки являє собою хірургічну резекцію тканини з конусоподібної частини шийки матки. Процедура може бути діагностичного характеру - для подальшого гістологічного аналізу біоматеріалу, виключення або підтвердження злоякісного захворювання шийки матки, так і лікувального - дисплазії, при наявності великих ділянок патологічного епітелію на поверхні шийки матки з попаданням в цервікальний канал. При відсутності належного лікування, подібні запущені ураження можуть трансформуватися в рак шийки матки, що є виправданням її превентивної абляції.

Image

Основні показання для проведення хірургічної процедури:

 • дисплазія матки;
 • аномальні зміни тканин шийки матки, т. к. ерозія, ендометріоз тощо;
 • виникнення новоутворень, пухлин;
 • необхідність дослідити характер новоутворення на шийці матки.

Операція дає можливість з'ясувати причину появи патології і її розростання на тілі матки і в частині цервікального каналу, яка зазнала видалення і поліпшити стан шийки матки, для запобігання ймовірності виникнення злоякісних патологій даного органу.

Процедура протипоказана у випадках:

 • запальних процесів в гострій стадії органів малого тазу;
 • інфекції сечостатевої системи;
 • підтвердженої злоякісності в шийці матки або матці.
Image

Післяопераційний період:

1Якщо спостерігаються наступні післяопераційні кровотечі, що перевищують за обсягом менструальні, про це варто повідомити гінекологу.

2При необхідності, тампон в піхві залишається до моменту виписки з амбулаторії.

3Після проведення процедури слід утримуватися від статевих контактів не менше ніж 30 днів.

4Слід утриматися від тривалих поїздок і високого спортивного навантаження в наступні 20 днів після процедури.

5Не можна приймати ванну протягом 15 днів.

6Гістологічний аналіз займає досить багато часу і для його виконання потрібно приблизно 10 днів. Результат повідомляється в ході післяопераційного контрольного відвідування лікуючого гінеколога.

7Якщо спостерігаються наступні післяопераційні кровотечі, що перевищують за обсягом менструальні, про це варто повідомити гінекологу.

Показання до застосування даного методу в кожному окремому випадку виноситься гінекологом індивідуально, на підставі результатів попередньо проведених досліджень:

 • повний гінекологічний огляд зовнішніх статевих органів, піхви і шийки матки;
 • аналіз мазків із статевих шляхів на флору і ПЛР-інфекції;
 • біопсія шийки матки (мазок за Папаніколау);
 • кольпоскопія.

Якщо результати досліджень задовільні, протипоказань немає, лікар рекомендує проведення хірургічної процедури.

Image

Застосування прогресивних найменш інвазійних оперативних методик, великий досвід і кваліфікація хірургів - гінекологів центру «МЕДІКОМ КРИВБАС» дозволяє зробити хірургічне втручання менш травматичним, значно прискоривши процес одужання і профілактику ускладнень після хірургічного втручання.

Період відновлення після операції включає в себе час від завершення операції до повного відновлення жінки. У нашому медичному центрі реабілітація пацієнтів здійснюється відповідно до принципів хірургії швидкого відновлення - безпечне знеболення, раннє відновлення звичного харчування і фізичної активності. Такий підхід дозволяє мінімізувати травматичний вплив на жіночий організм і знизити ризик виникнення післяопераційних ускладнень.

Лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі може гарантувати своїм пацієнткам кваліфіковану хірургічну допомогу. Сучасне обладнання провідних світових виробників дає можливість нашим лікарям успішно боротись з найскладнішими випадками.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.