Видалення кондилом в медичному центрі "МЕДІКОМ КРИВБАС" в Кривому Розі

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Кондиломи являють собою м'які доброякісні нарости на шкірі. Вони ростуть на ніжці і активно поширюються. Сусідні кондиломи найчастіше зливаються одна з одною, утворюючи колонії, що нагадують суцвіття цвітної капусти. Особливо неприємно, коли ці нарости утворюються в промежині, на статевих органах. Якщо вас це турбує, запишіться на прийом до уролога або гінеколога. Звернутися за допомогою можна в лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС». В центрі урологи видаляють кондиломи малоінвазійними методами.

travmatolog-01

Причини утворення кондилом

Поява цих наростів тісно пов'язана з ВПЛ - вірусом папіломи людини. Він передається статевим шляхом при незахищеному статевому акті. При потраплянні в організм, вірус впливає на процеси ділення клітин і зростання тканин, провокуючи появу різних новоутворень. Одна з популярних різновидів - кондиломи, які легко можна видалити, потрапивши на прийом уролога.

 

Показання до видалення кондилом

Одним з головних показань є бажання людини позбутися від сторонніх наростів. Вони виглядають не естетично, а також доставляють дискомфорт, коли треться об одяг, при ходінні, заняттях спортом, статевому акті.

Навіть якщо кондиломи не доставляють дискомфорт, уролог все одно рекомендує їх видаляти. Справа в тому, що ці нарости схильні розростатися і безконтрольно ділитися, утворюючи колонії. Чим сильніше вони вражають ділянку шкіри або слизової оболонки, тим складніше їх буде видалити. У деяких випадках кондиломи проростають у отвори уретри, ускладнюючи сечовипускання. Але найбільша небезпека є в тому, що вони можуть переродитися на рак. Тому консультація уролога потрібна, як тільки ви помітили у себе це новоутворення.

 

travmatolog-01

Перш ніж призначити пацієнтові видалення кондилом, уролог проводить діагностику. Вона включає візуальний огляд, цитологічні мазки і лабораторні аналізи. Якщо є підозра на переродження в ракову пухлину, у пацієнта беруть фрагмент тканин наросту і проводять гістологічне дослідження.

Як видаляють кондиломи в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Пацієнтові проводиться консультація лікаря-уролога, в ході якої він вивчає анамнез і призначає спосіб видалення наростів індивідуально. У сучасній медицині кондиломи видаляють малоінвазійними методами: лазером, рідким азотом (кріодеструкція), електрокоагуляцією, радіохвилями. Однією з найпрогресивніших методик вважається вплив апаратом «Сургітрон».

GENIKOLOG-2

Суть методу полягає в тому, що хірург направляє на змінені тканини пучок високочастотних радіохвиль. В результаті утворюється багато теплової енергії, яка дозволяє прибрати кондилому, не торкнувшись здорові тканини. Процедура триває 10-20 хвилин.

Переваги видалення кондилом апаратом «Сургітрон»:

  • операція проходить без краплі крові;
  • пацієнт не відчуває болю;
  • немає ризику ускладнень - опіків, запалень, нагноєнь;
  • сусідні тканини не ушкоджуються;
  • можна взяти зразки тканин для гістології;
  • пацієнта не потрібно госпіталізувати;
  • після видалення не залишається рубців.

Найменш травматичне видалення новоутворень цим методом виконує наш лікар уролог в Кривому Розі. В нашій клініці ви зможете отримати кваліфіковану допомогу.

Вилікувати статеві інфекції без лікаря неможливо. Це лише посилить проблему і призведе до важких ускладнень. Тому якщо виникли підозрілі симптоми - потрібно негайно звернутися за допомогою. Підібрати правильну схему терапії може тільки лікар.

Переваги видалення кондилом в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1До кожного пацієнта підбирають індивідуальний підхід.

2Лікарі центру віддають перевагу найменш травматичним методам видалення, щоб у пацієнта не залишилося слідів.

3В центрі діє прогресивна хірургія в Кривому Розі - операційні оснащені якісним обладнанням останнього покоління.

4Окрім видалення кондилом, проводимо багато інших урологічних операцій. Для серйозних втручань використовується лапароскопія в Кривому Розі.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.