• Консультація проктолога - хірурга в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Консультація проктолога - хірурга в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Консультація проктолога - хірурга в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Рейтинг: 2 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Хірургічне лікування проктологічних проблем є необхідним у тих випадках, коли неможливо вилікувати захворювання консервативними методами. Кваліфікований хірург детально вивчить анамнез і призначить відповідну методику оперування. Отримати таку допомогу можна в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі.

genikologiya-4

Які проктологічні хвороби лікують хірургічними методами

Записатись на прийом до проктолога варто при діагностуванні таких патологій:
  • Геморой - вени заднього проходу і прямої кишки розширюються, їх структура змінюється, утворюються шишки. На 1-2 стадії є можливим лікування геморою за допомогою накладення латексних кілець. При більш запущених формах буде потрібною хірургічна резекція вузлів.
  • Кіста куприка - вроджена аномалія, при наявності якої під шкірою міжсідничної області діагностовано вузький трубчастий канал. Його оперують хірургічним шляхом разом зі зміненими прилеглими тканинами.
  • Парапроктит - захворювання, при якому запалюється клітковина прямої кишки. Може проходити в гострій або хронічній формі. Це серйозна патологія, при діагностуванні якої є необхідною консультація проктолога. Лікар проведе комплексну діагностику і направить на консультацію до хірурга. Методику оперування призначають для кожного пацієнта індивідуально – все залежить від форми захворювання, розташування вогнищ і т. д.
  • Анальний поліп - пухлинне розростання слизової оболонки в прямій кишці. Є схильність до переродження на рак, тому важливо видалити його на ранніх стадіях.
  • Анальні тріщини - пошкодження цілісності слизової оболонки ануса. У запущених стадіях призводять до тяжких ускладнень, тому пацієнтові потрібно терміново записатись на прийом до проктолога. У сучасній хірургії тріщини прибирають малоінвазійними методами.

Спосіб хірургічного втручання визначають за результатами діагностики. Коли пацієнт звертається до нашого центру, лікар - проктолог в Кривому Розі проводить огляд на спеціальному кріслі, а також інструментальні обстеження: аноскопію, колоноскопію, ректороманоскопію. Для комфорту пацієнта ендоскопічні обстеження виконують в стані медикаментозного сну. При необхідності додатково проводиться УЗД або МРТ. Коли точно підтверджено проктологічне захворювання, хірург призначає техніку оперування. Це може бути малоінвазійна процедура, або ж хірургічне лікування. Операція проводяться під будь-яким видом знеболення. Але іноді є необхідним загальний наркоз - наприклад, у випадку запущеного парапроктиту.

genikologiya-5

Чому у нас:

1Пацієнтів консультують кращі проктологи і хірурги в місті. Вони призначають для кожного індивідуальне лікування.

2 Не потрібно відвідувати кілька лікарень - в центрі можна пройти обстеження, зробити необхідні аналізи і відразу провести операцію.

3 Хірурги центру віддають перевагу мало травматичним методикам оперування.

4 У нас найпрогресивніша хірургія в Кривому Розі - в операційних встановлено сучасне обладнання експертного класу.

5 Більшість проктологічних операцій не вимагають госпіталізації. Якщо ж пацієнту треба лягти в стаціонар - його розміщують в комфортній палаті з усіма необхідними зручностями.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.