• Пластика післяопераційних гриж в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі
 • Пластика післяопераційних гриж в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі
 • Пластика післяопераційних гриж в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі

Пластика післяопераційних гриж в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Післяопераційна грижа являє собою патологічне випинання, яке утворюється в зоні швів і рубців, що залишились після операції. Це є поширеною проблемою серед людей, які пережили великі порожнинні хірургічні втручання. На щастя, сьогодні проблему легко можна вирішити за допомогою малоінвазійних операцій за методикою лапароскопії. Їх проводять в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі. Досвідчений кваліфікований хірург проведе діагностику і призначить оптимальну схему оперування.
Image

Чому після операцій можуть утворюватись грижі

Ризик виникнення гриж після порожнинних втручань є досить високим. Це пов'язують з тим, що при великому розрізі порушується природна структура тканин черевної стінки. Розсічені м'язові волокна втрачають колишню еластичність і не можуть міцно тримати внутрішні органи в очеревині. Область шву стає слабким місцем, де можуть утворитись грижові ворота.

Головні ризики утворення грижі

Ризики виникнення грижі підвищуються, якщо:

 • шов був зроблений не професійно;
 • використовувався неякісний шовний матеріал;
 • на місці рубцю утворилися запалення, нагноєння, свищі;
 • пацієнт порушив режим післяопераційного періоду - піднімав тяжкості, активно займався спортом, приймав ванну, ходив до сауни, не дотримувався дієти і т. д.

Як розпізнати дану патологію

Прийти на консультацію до хірурга потрібно, коли:

 • в області шву утворилася припухлість або випинання, яке заподіює дискомфорт;
 • в області шву утворилася припухлість або випинання, яке заподіює дискомфорт;
 • порушилися перистальтика кишківника, сечовипускання;
 • живіт в області шву періодично болить
Image

Діагностика і лікування утворення

Зазвичай грижу видно неозброєним оком. Консультація хірурга з пальпацією, візуальним оглядом та УЗД допоможе поставити остаточний діагноз. Якщо потрібно детальніше дослідити внутрішні органи, залучені до процесу, призначають МРТ

Коли ​​післяопераційна грижа діагностована, хірург призначає операцію. Це є необхідною процедурою для того, щоб уникнути ускладнень, адже грижа в будь-який момент може ущемитись. Лікування патології є тільки хірургічним. Сьогодні для цього використовуються малоінвазивні лапароскопічні методики

 

Якісна лапароскопія в Кривому Розі доступна в нашому медичному центрі. Замість розрізу виконують невеликі проколи в черевній стінці. Кількість проколів, а також їх розташування, призначається для кожного пацієнта індивідуально - залежно від того, де знаходиться патологічний шов. Щоб виключити ризик рецидиву, грижові ворота зміцнюють спеціальним сітчастим імплантом. Він ідеально сумісний з організмом людини і міцно тримає органи черевної порожнини всередині.

Image

Лапароскопічна методика

Перевагами лапароскопічної методики є:

 • 1. Операція проходить без зайвих травм і втрат крові - пацієнт легше переносить втручання.
 • 2. За рахунок відсутності великого розрізу не порушується структура тканин - рани після операції менше болять і швидше загоюються.
 • 3. Реабілітаційний період значно скорочується - виписатись з лікарні можна вже на 2-3-й день, а відновлення організму займає близько 2-х місяців
 • 4. Ризик ускладнень і рецидивів значно зменшено - грижові ворота надійно зміцнюються, у пацієнтів не буває спайок та свищів.
 • 5. Шраму від операції не залишається - проколи швидко затягуються і практично не помітні на тілі.

Переваги хірургії гриж в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

11. Пройти обстеження, операцію і лікувальні процедури можна в одному місці.

2 2. З пацієнтами працюють досвідчені кваліфіковані хірурги, які дотримуються індивідуального підходу до кожного пацієнта.

33. В центрі функціонує сучасна хірургія в Кривому Розі, яка оснащена експертним обладнанням «Fast Truck».«Fast Truck».

44. Перебування в стаціонарі центру є комфортним - палати обставлені, як у готельних номерах з усім необхідним для зручного розташування.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.