• Операції на м'яких тканинах у досвідчених хірургів - медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Операції на м'яких тканинах у досвідчених хірургів - медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Операції на м'яких тканинах у досвідчених хірургів - медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

М'які тканини у людини покривають повністю всі кістки скелета. Вони розташовані на різних ділянках тіла - на обличчі та голові, руках і ногах, тулубі, в черевній порожнині. Це всілякі зв'язки, сухожилля, суглоби і м'язові волокна. У сучасній хірургії операції на м'яких тканинах проводяться за допомогою найменш травматичних методик. Зверніться до медичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС». Досвідчений кваліфікований хірург вивчить ваш випадок і призначить відповідну методику хірургічного втручання.

Image

Основні показання до операцій на м'яких тканинах

Консультація хірурга є необхідною для людей, які хочуть видалити доброякісні новоутворення, післяопераційні рубці або гнійні процеси. Сучасні хірургічні технології дозволяють без зайвих травм видалити такі доброякісні утворення м'яких тканин:

  • фіброми - новоутворення, що формуються з клітин сполучної тканини;
  • ліпоми - пухлини, сформовані з жирових клітин;
  • кісти - новоутворення у вигляді міхура з щільною капсулою, всередині яких знаходиться рідина.
Image

За допомогою прогресивних хірургічних методик можна видаляти післяопераційні шрами - гранульоми і келоїдні рубці. Це дозволяє відновити нормальну структуру м'яких тканин і повернути естетичний зовнішній вигляд.

 

 

Операція – є необхідною процедурою при будь-яких гнійних запаленнях м'яких тканин:

  • абсцесах;
  • флегмонах;
  • свищах;
  • фурункулах і карбункулах.

Якщо не розкрити гнійник і не видалити гній, запалення може поширитися на навколишні тканини і органи, і викликати важкі фатальні наслідки. У цьому випадку потрібна термінова операція, щоб не допустити важких ускладнень.

Записатися на прийом до хірурга варто, якщо на тілі з'явилися підозрілі ущільнення, шишки, припухлості. Вони можуть не проявляти ніякої симптоматики, але в деяких випадках болять, особливо при торканні. Насторожити повинні почервоніння і свербіж припухлості в комплексі з підвищенням температури тіла.

Як роблять операції на м'яких тканинах в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Коли пацієнтові потрібна операція на м'яких тканинах, хірург вибирає вид операції та анестезію з урахуванням розташування проблемної зони, діагнозу, особливостей організму. Деякі втручання (видалення папілом, невусів) можна проводити поверхнево, без розрізів. Для цього застосовуються такі сучасні технології, як радіохвильова хірургія або кріодеструкція. Це дозволяє прибрати новоутворення без розрізів і крові.

Image

Пацієнти переносять щадні втручання набагато легше, ніж класичну операцію і швидко відновлюються після них. При видаленні новоутворень обов'язково проводиться гістологічне дослідження. Це дозволяє детально вивчити структуру тканин, виявити атипові клітини. За даними гістології лікар визначає природу пухлини - є вона доброякісною або злоякісною. Щадні операції на м'яких тканинах з наступним гістологічним дослідженням проводяться в нашому центрі.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.