• Лікування парапроктиту у проктолога хірурга в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • Лікування парапроктиту у проктолога хірурга в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Лікування парапроктиту у проктолога хірурга в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Парапроктит являє собою запальний процес, до якого залучається жирова клітковина прямої кишки. Захворювання провокується бактеріальною інфекцією і може призвести до появи свищів та інших гнійних запалень. Чим швидше проктолог виявить захворювання, тим вищими будуть шанси вилікувати його за найменших втрат. У більшості випадків при діагностованому парапроктиті потрібна хірургічна операція, методику якої хірург призначає індивідуально кожному пацієнтові. Отримати кваліфіковану допомогу досвідченого проктолога можна в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Види і причини захворювання

Патологія розвивається у випадку, коли в тканини клітковини прямої кишки потрапляє інфекція. Ризики підвищуються, якщо у людини є:
 • часто повторювані запори або проноси;
 • розлади шлунково-кишкового тракту;
 • проктологічні патології: геморой, тріщини в анусі і інші;
 • ослаблений імунітет.
genikologiya-4
Хвороба може проходити у гострій або хронічній формі. Гострий парапроктит розвивається відразу ж після інфікування і характеризується яскраво вираженою симптоматикою. Якщо людина вчасно не потрапить на консультацію до хірурга - проктолога, захворювання може перейти в хронічну форму. Такі процеси призводять до тяжких ускладнень.

Коли треба звернутися за допомогою

Термінова консультація проктологає необхідною, якщо:
 • шкіра навколо ануса почервоніла і набрякла;
 • анальний отвір болить, особливо при дефекації;
 • з заднього проходу сочиться сукровиця і гній;
 • в області ануса утворився свищ;
 • підвищилась температура тіла.
Якщо вчасно не потрапити на прийом до хірурга - проктолога і не провести операцію, інфекційний процес може поширитись по всій клітковині, а звідти - на органи малого тазу. У запущених випадках це призводить до перитоніту і сепсису.
genikologiya-5

Підготовка до хірургічної операції

Коли пацієнт звертається до нашого медичного центру, лікар проктолог в Кривому Розі консультує його і проводить обстеження. Оскільки обидві патології супроводжуються сильною хворобливістю, ендоскопічні огляди не проводяться. Діагноз уточнюють за методами УЗД або МРТ.

Особливості хірургічного лікування

При діагнозі парапроктит, хірург визначає відповідну методику оперування для кожного пацієнта індивідуально. Гнійне вогнище розкривають і встановлюють дренаж, щоб видалити гній. Якщо ураженими є прилеглі тканини - їх теж відсікають

Найкраще видаляти запальні вогнища на початкових стадіях, коли інфекційний процес не встиг розповсюдитися на важливі органи. Вчасно проведена консультація хірурга допоможе уникнути важких ускладнень. Але коли людина запускає хворобу, доводиться проводити більш серйозні втручання під загальною анестезією.

Чому саме в «МЕДІКОМ КРИВБАС»:

1 Всі дослідні і лікувальні послуги доступні в одному місці - обстеження, аналізи, хірургічні операції, консультації досвідчених спеціалістів.

2 Широка спеціалізація медичного центру - окрім парапроктиту, лікарі проводять лікування геморою і інших проктологічних захворювань.

3 З пацієнтами працюють досвідчені лікарі високої кваліфікації - до кожного добирають індивідуальний підхід.

4В центрі діє найсучасніша хірургія в Кривому Розі - операційні обладнані якісною технікою останнього покоління.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.