• Лікування надмірної ваги у кваліфікованого ендокринолога в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • Лікування надмірної ваги у кваліфікованого ендокринолога в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • Лікування надмірної ваги у кваліфікованого ендокринолога в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Лікування надмірної ваги у кваліфікованого ендокринолога в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Надмірна вага виникає у випадках, коли обмінні процеси в організмі порушуються, і в підшкірній клітковині та інших тканинах накопичується жирова маса. Якщо маса тіла є збільшеною на 20% і більше в порівнянні з нормою, людині діагностують ожиріння. Це згубно позначається на роботі серця, нирок, печінки, а також інших важливих органів і систем. Найчастіше причиною надмірної ваги стають ендокринні порушення. Тому людина в першу чергу потребує кваліфікованої консультації ендокринолога. Щоб отримати професійну консультацію, зверніться в лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС».

travmatolog-01

З яких причин накопичується надмірна вага

Жир відкладається в організмі, коли порушено баланс між надходженням енергії з їжею і її витратами. Тобто, коли людина споживає калорій більше, ніж витрачає. У підсумку вони знаходять собі місце у вигляді жиру в сальнику, підшкірній клітковині, навколо внутрішніх органів, на черевній стінці і т. д. Найчастіше це пов'язано зі збоями обмінних процесів, за які відповідають гормони. Це відбувається, якщо людина:

 • неправильно харчується - їсть забагато простих вуглеводів, солодощів, жирної їжі, солоних страв, їсть вночі;
 • мало рухається;
 • часто трапляються випадки недосипу і нервового перенапруження;
 • приймає стероїди, гормональні і психотропні препарати;
 • страждає ендокринними патологіями - наприклад, гіпотиреозом;
 • має спадкову схильність до накопичення жиру.

Коли потрібно звернутися за допомогою до фахівця

Записатись на консультацію до ендокринолога варто, якщо ви почали стрімко набирати вагу або просто хочете її скоригувати. При цьому ожиріння може бути:

 • абдомінальним – тобто, велика частина жирових відкладень концентрується у верхній половині тулуба;
 • стегново-сідничним - жир накопичується в нижній частині тулуба;
 • змішаним - надмірна вага рівномірно розподіляється по тілу.

Найчастіше жирові запаси знаходяться в області животу, потилиці, стегон, тазу, шиї. При цьому у людини спостерігається недолік м'язової маси. Разом з цим людина:

 • страждає задишкою;
 • рясно пітніє;
 • погано спить;
 • стає дратівливою;
 • зазнає труднощів з перетравлюванням їжі;
 • відчуває біль в суглобах і хребті.
travmatolog-03

При наявності таких симптомів обов'язково потрібен лікар - ендокринолог. Адже якщо ожиріння буде прогресувати, це призведе до серйозних наслідків: тахікардії, гіпертонії, серцевої і дихальної недостатності, цукрового діабету, травних патологій. Також ожиріння провокує порушення в роботі репродуктивної системи і опорно-рухового апарату.

Діагностика і лікування

Щоб поставити діагноз, ендокринолог проводить опитування пацієнта і призначає гормональні тести. Це дозволяє зрозуміти, чи є надмірна вага викликаною ендокринними порушеннями. Також додатково можуть знадобитись ЕХГ, УЗД та МРТ важливих органів, щоб зрозуміти, чи є ускладнення викликані ожирінням.

Image

Надмірну вагу ендокринолог виправляє з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта. Якщо проблема викликана гормональним дисбалансом, лікар призначає курс необхідних препаратів. Паралельно з цим людині рекомендують дотримуватися дієти, основний принцип якої - споживати калорій менше, ніж організм здатний витратити. Це створює дефіцит калорій і стимулює скидання ваги. Для цього в раціоні потрібно обмежити вуглеводи, тваринні жири, виключити смажене і солоне, додати більше клітковини і білка.

Переваги лікування надмірної ваги в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1 Пацієнтів консультують кращі лікарі в Кривому Розі - ставлять точний діагноз і призначають індивідуальну схему терапії. Вони відносяться коректно и поважно до кожного клієнта.

2Всі необхідні обстеження і процедури можна пройти в одній установі. Не потрібно витрачати зайвий час на пошуки інших лікарень.

3 В центрі працює сучасна лабораторія. Аналізи роблять оперативно і безпомилково точно.

4 При необхідності можна пройти додаткову діагностику на обладнанні експертного класу - УЗД, МРТ і т. д.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.