• Лікування діабетичної стопи у досвідченого ендокринолога в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Лікування діабетичної стопи у досвідченого ендокринолога в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Лікування діабетичної стопи у досвідченого ендокринолога в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Лікування діабетичної стопи у досвідченого ендокринолога в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Синдром діабетичної стопи являє собою зміни в тканинах стопи, що супроводжуються нейротрофічними, мікроциркуляційними і функціональними порушеннями. Ця патологія розвивається на тлі декомпенсованого цукрового діабету і є пов'язаною з порушеннями метаболізму. В результаті розвиваються виразково-некротичні процеси, які можуть призвести до втрати кінцівки. При перших же симптомах захворювання потрібен досвідчений ендокринолог - він допоможе зупинити процес. Для отримання кваліфікованої допомоги, зверніться в лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС».

travmatolog-01

Причини розвитку патології

Головною причиною діабетичної стопи є запущений цукровий діабет. Через тривалу гіпоглікемію відбуваються структурні зміни в тканинах судин і нервових волокон. Це погіршує кровообіг, особливо в області нижніх кінцівок і вони найгірше насичуються кров'ю. Одночасно з цим рухливість суглобів починає знижуватися, і це провокує деформацію стопи.

В результаті навіть невеликий забій або поріз може призвести до крововиливів і трофічних виразок. В свою чергу вони викликають некротичні зміни, які вражають м'які, а потім хрящові і кісткові тканини. У запущених випадках можуть розвинутися абсцеси, флегмони, гангрени.

 

GENIKOLOG-2

Коли потрібно терміново звернутися за допомогою

Запишіться на консультацію до ендокринолога , якщо::

  • при ходінні стопи болять, ноги швидко втомлюються;
  • стопи набряклі і бліді, на дотик холодні;
  • на п'ятах і інших ділянках, що тісно стикаються з взуттям, постійно утворюються мозолі, тріщини і ранки, які довго не загоюються;
  • стопа деформується - пальці стають гачкоподібними, головки кісток виступають.

При важких формах патології мозолі і тріщинки перетворюються на виразки темного кольору зі струпами. Це сильно ускладнює і робить важкою ходу і може призвести до утворення гнійних процесів.

Діагностика захворювання в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Щоб поставити точний діагноз, потрібні лікар – ендокринолог, та інші фахівці - ортопед, судинний хірург. Пацієнтові оглядають кінцівки, оцінюють колір шкіри, стан стопи, наявність виразок. Також перевіряють рефлекси, роблять ангіографію та інші інструментальні обстеження. Високу інформативність в діагностиці цієї патології дають аналізи крові на гормони. Вони показують рівень глюкози, холестерину в крові, цукор і кетони в сечі.

Image

За підсумками діагностики проводиться консультація ендокринолога. Лікар призначає пацієнтові курс необхідних препаратів, щоб зупинити процес. Також лікування включає обробку ран, при необхідності - видалення відмерлих тканин і перев'язки.

При діагнозі «діабетична стопа» ендокринолог допомагає скорегувати рівень інсуліну і глюкози в організмі. Це нормалізує кровообіг і допомагає зупинити зміни в тканинах. Чим раніше людина звертається, тим вищими стають її шанси на одужання. Але чим довше вона тягне - тим вище ризик, що процеси стануть незворотними. В особливо запущених випадках доводиться вдаватися до ампутації. Не потрібно цього допускати - зверніться за допомогою до спеціаліста при перших симптомах!

Переваги лікування діабетичної стопи в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1 Пацієнтів консультують найкращі лікарі Кривого Рогу - до кожного підбирають індивідуальний підхід.

2 Аналізи можна здати в сучасній лабораторії центру і отримати результати в той же день. При цьому їх роблять з максимальною точністю.

3 Окрім аналізів, в центрі доступні інструментальні методи обстеження на обладнанні преміального класу.

4 Можливість отримання комплексної допомоги в одній установі. Це значно заощаджує пацієнтам час, сили і нерви.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.