• Консультація хірурга проктолога щодо видалення кісти куприка в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Консультація хірурга проктолога щодо видалення кісти куприка в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Консультація хірурга проктолога щодо видалення кісти куприка в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Консультація хірурга проктолога щодо видалення кісти куприка в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Видалення кісти куприка являє собою хірургічну операцію, в ході якої видаляють патологічний хід, розташований в підшкірній клітковині в районі крижів. Це вроджена аномалія, яка зустрічається приблизно у 5% жителів України. В області куприка можуть знаходитись канали, западини, рости пучки волосся. Цю патологію також називають епітеліальним куприковим ходом або заднім пупком. Аномалія може довгий час не турбувати людину, а потім раптово з’являється запалення. В цьому випадку зазвичай приходять на прийом до проктолога. Отримати професійну допомогу можна, звернувшись до лікувально-діагностичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС».

genikologiya-4

Причини і симптоми утворення кісти куприка

Патологія проявляє симптоматику, коли переходить в стан гострого перебігу. Це відбувається, коли людина:
  • травмує крижово-куприкову зону;
  • погано стежить за гігієною;
  • переохолоджується;
  • розчісує міжсідничну складку
Врешті решт порожнина запалюється, там накопичується інфільтрат, і починається розвиток гнійного процесу. Якщо вчасно не потрапити на прийом до хірурга, можуть утворюватися свищі, абсцеси і великі виразки сусідніх структур. Тому важливо вчасно розпізнати проблему і звернутися до кваліфікованого лікаря
genikologiya-5

Консультація проктолога або хірурга знадобиться у випадках, якщо:

  • шкіра в області між крижами і куприком червоніє, набрякає, там з'являється припухлість;
  • між сідницями відчувається дискомфорт, особливо при ходьбі;
  • між сідницями відчувається дискомфорт, особливо при ходьбі;
  • в зоні запалення утворюється свищ, з якого виділяється гній.
Зазвичай проктолог ставить діагноз на підставі візуального огляду та пальпації. Якщо є підозра на поширення запального процесу до кишківника, робиться колоноскопія. Щоб знизити ступінь дискомфорту, в нашому центрі пацієнта занурюють в медикаментозний сон. Досвідчений хірург - проктолог в Кривому Розі проводить комплексну діагностику.
genikologiya-6

Видалення кісти куприка хірург проводить найчастіше під місцевим наркозом. Патологічний канал видаляють разом з первинними отворами. Також видаляють сусідні уражені тканини, гнійні свищі. Після операції пацієнтові призначають курс терапії антибіотиками.

Чим раніше буде видалений запалений куприковий хід, тим меншими стануть обсяги втручання. Якщо запалення є сильно запущеним, лікарю доводиться видаляти важливі структури і навіть фрагменти кишківника. Тому якщо людина помітила перші ознаки патології - потрібна термінова консультація хірурга - проктолога.

Чому саме у нас:

11. Комплексний підхід. У центрі можна отримати консультації всіх необхідних фахівців, пройти діагностичні процедури, зробити аналізи і відразу провести хірургічну операцію. Крім кісти куприка, присутнє лікування геморою та інших проктологічних патологій.

2 2. Висока кваліфікація. Наші лікарі володіють прогресивними методиками лікування і призначають пацієнтам максимально щадну техніку оперування.

3 3. Найкраща хірургія в Кривому Розі.В операційних встановлено сучасне обладнання нового покоління. Це дозволяє проводити операції з максимальною точністю і акуратністю.

4 4. Широкий вибір методів. Фахівці клініки застосовують різні техніки оперування.

5 5. Комфортні умови. Палати центру можна легко сплутати з номерами в готелі. Вони устатковані сучасними меблями, кондиціонерами, телевізорами, холодильниками і бездротовим інтернетом.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.