• Консультації ендокринолога, сучасне лікування остеопорозу в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Консультації ендокринолога, сучасне лікування остеопорозу в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Консультації ендокринолога, сучасне лікування остеопорозу в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Консультації ендокринолога, сучасне лікування остеопорозу в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Остеопороз являє собою руйнівні зміни в кістковій тканині, в результаті яких вона стоншується, стає схильною до переломів. Найчастіше це спровоковано гормональними змінами в організмі, особливо у жінок в період після менопаузи. Тому при підвищеній крихкості кісток стає необхідною консультація ендокринолога. Він проведе діагностику і призначить спеціальні препарати, щоб зупинити процес руйнації кісток. Щоб отримати таку допомогу, зверніться в лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС».

travmatolog-01

Причини виникнення патології

Процес кісткового руйнування безпосередньо пов'язаний з продукуванням естрогенів. Тому найчастіше з цією проблемою стикаються жінки старші за 50 років, які пройшли період менопаузи. Більш того, схильні ті, у кого пізно почалися менструації, або рано почався клімакс, були збої в менструальному циклі, проблеми із зачаттям, велика кількість вагітностей і пологів. Також ризики підвищуються при малорухливому способі життя, перенесеному остеомієліті, ревматичних патологіях, злоякісних новоутвореннях кісток і метастазах в них.

GENIKOLOG-2

Коли потрібно звернутися за допомогою до фахівця

Коли потрібно звернутися за допомогою до фахівця

Підступність остеопорозу в тому, що він довгий час може розвиватись без симптомів. А потім в якийсь момент може бути перелом, і патологія виявляється під час діагностики. Однак якщо уважно прислухатись до свого організму, то можна помітити тривожні дзвіночки і раніше.

Запишіться на консультацію до лікаря - ендокринолога, якщо:

  • часто болить хребет - області попереку або грудного відділу;
  • періодично болять ребра, таз, колінні і гомілковостопні суглоби - особливо після фізичних навантажень;
  • змінилася постава - стала сутулою, згорбленою;
  • хребет втратив колишню рухливість.

Нерідко на тлі цього проявляються супутні ознаки ендокринних розладів: шкіра стає сухою, волосся - ламким, змінюється апетит, відчувається сухість у роті, припливи жару і холоду і т. д. Обов'язково потрібен лікар - ендокринолог тим жінкам, які перенесли ранній клімакс. Їм краще на постійній основі проходити обстеження і спостерігати за станом кісткової тканини.

Якщо не лікувати остеопороз, кістки занадто стоншуються і стають більш схильними до переломів. Найчастіше ламається променева кістка і шийка стегна, іноді хребці. Вимушена нерухомість через перелом пригнічує психіку людини, може стати причиною депресії. Також через малорухливий спосіб життя у хворого може розвинутися пневмонія, спровокована застійними явищами.

Діагностика і лікування остеопорозу

На прийомі ендокринолог призначає аналізи і дослідження, щоб перевірити гормональний фон пацієнта. Щоб визначити ступінь руйнування кісткової тканини проводиться денситометрія, рентгенографія, МРТ.

При виявленому остеопорозі ендокринолог призначає курс препаратів, які допомагають зупинити руйнівні процеси у кістках. У нього входять гормональні медикаменти, а також ліки, що підвищують міцність кісток. Додатково людині рекомендують включити в раціон продукти, насичені кальцієм, практикувати легкі фізичні навантаження, відмовитися від шкідливих звичок.

Image

Якщо хвороба ускладнюється переломами (наприклад, шийки стегна або тазостегнового суглобу), необхідною є операція з установкою спеціальних протезів.

Переваги лікування остеопорозу в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1 З пацієнтами працюють кращі в Кривому Розі лікарі. Вони підбирають до кожного пацієнта індивідуальний підхід і призначають індивідуальне лікування.

2 Всі аналізи здійснюють у власній лабораторії, яка оснащена за останнім словом техніки. Це гарантує високу точність і оперативність висновків.

3 Інструментальна діагностика проводиться на прогресивному обладнанні експертного класу. Це дозволяє точно візуалізувати стан кісткової тканини.

4 Всі діагностичні та лікувальні заходи доступні в одному місці. Це значно заощаджує час і сили.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.