Хірургічні операції в урології лікувально-діагностичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Хірургічні операції в урології проводяться в тих випадках, коли неможливо вилікувати патологію консервативними методами за допомогою медичних препаратів. Якщо людина вчасно не прийшла на прийом до уролога, захворювання як правило прогресує. І коли вона в результаті звертається за допомогою - то виявляється, що стає необхідним хірургічне втручання. Отримати кваліфіковану допомогу при різних урологічних патологіях можна в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС».

travmatolog-01

Які операції проводять в урології «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі

1 Циркумцизія - хірургічна процедура в ході якої видаляється крайня плоть пенісу. У народі її називають простим словом обрізання. Цю операцію роблять не тільки з релігійних міркувань. Вона є необхідною при деяких захворюваннях - фімозі, баланопоститі і т. д.

2 Пластика вуздечки (френулотомія) - проводиться, коли вуздечка статевого члену є занадто короткою. Цей дефект може бути вродженим або з'являється при травмі і різних патологіях. У цьому випадку потрібна консультація уролога.

3 Видалення поліпу уретри - втручання, в ході якого січуть доброякісне новоутворення, розташоване в сечівнику. Методику висічення лікар підбирає з урахуванням розташування і розмірів поліпу.

4 Гідроцеле - хірургічне втручання, яке виконується при водянці яєчка. В ході операції лікар прибирає скупчення рідини.

5 Протезування яєчка - косметична операція, при якій на місце відсутнього органу ставлять полімерний протез. Показана при вроджених аномаліях, а також втраті яєчка в ході травми або хірургічного видалення. Перед операцією проводиться консультація уролога, щоб виключити протипоказання.

6 Видалення каменів сечової системи - проводиться, коли вилікувати сечокам'яну хворобу консервативними методами немає можливості. Для видалення конкрементів застосовуються малоінвазійні хірургічні методики.

7 Варикоцеле - за допомогою хірургічної операції коригують кровопостачання яєчок.

8 Видалення кіст придатків - в сучасній хірургії новоутворення прибирають щадними методами, зберігаючи пацієнтам важливі органи.

9 Нефректомія - видалення однієї або обох нирок. Призначається при ракових пухлинах, гнійних запаленнях, руйнуванні ниркових тканин.

GENIKOLOG-2

10 Видалення кондилом - проводиться за допомогою малотравматичних методів.

Як проводяться урологічні операції в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Методику операції в урології лікар для кожного пацієнта визначає індивідуально. У деяких випадках проводяться поверхневі втручання. Також сьогодні хороші результати дають малоінвазійні методики - вплив ультразвуком, радіохвилями, плазмою, рідким азотом

Якщо потрібно провести більш серйозне втручання, в сучасній хірургії задіюють лапароскопічну методику. Замість розрізу доступ до внутрішніх органів здійснюють через невеликі проколи. Це дозволяє:

  • зменшити травми тканин і крововтрату;
  • знизити ризики ускладнень;
  • прискорити загоєння;
  • уникнути болю і шрамів в післяопераційний період.

Якісна лапароскопія в Кривому Розі доступна в нашому центрі.

Переваги хірургічних операцій в урології в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1 Пацієнтів консультує досвідчений кваліфікований лікар - уролог в Кривому Розі - кожному призначають методику оперативного втручання індивідуально.

2 Всі необхідні аналізи, діагностичні процедури і операції можна пройти в одному місці - не треба витрачати часу на ходіння по лікарнях.

3 В центрі оснащена сучасна хірургія в Кривому Розі - в операційних використовується обладнання преміального класу.

4 Після операцій пацієнти відпочивають в комфортних палатах з кондиціонерами, телевізорами, холодильниками та Wi-Fi.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.