• Хірургічні операції при гнійних захворюваннях в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Хірургічні операції при гнійних захворюваннях в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Хірургічні операції при гнійних захворюваннях в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Гнійно-запальні процеси в м'яких тканинах є дуже небезпечними для здоров'я людини. Вони вражають м'язи, жирову клітковину та інші важливі структури і можуть залучити до запального процесу важливі органи. Тому важливо якомога швидше розкрити гнійник, прибрати гній і зняти запалення. Для цього проводяться операції на м'яких тканинах. Зробити їх можна в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС». Досвідчений хірург огляне уражену область, проведе консультацію і призначить оптимальний спосіб лікування.

Image

Види гнійних процесів в м'яких тканинах

Записатись на прийом до хірурга необхідно при наявності таких запальних процесів:

  • Фурункули і карбункули - локалізуються в волосяних фолікулах. Можуть утворитися всередині носа, на обличчі, шиї, на лопатках, попереку, сідницях і інших ділянках тіла. Це щільні горбки, які піднімаються над поверхнею шкіри. Містять всередині гній і призводять до некрозу.
  • Флегмони - вражають жирову клітковину, коли в її тканини проникає бактеріальна інфекція. Виглядає як припухлість і почервоніння шкіри. Легко прощупується, але не має чітких контурів. У тканинах клітковини утворюються порожнини з гноєм. Це супроводжується болем, підвищенням температури тіла, головним болем, ознобом, слабкістю.
  • Абсцеси - важкі гнійні процеси в м'язових тканинах і підшкірній клітковині. Це порожнини з гнійним інфільтратом, які призводять до набряку, почервоніння шкіри, сильно болять і викликають симптоматику загальної інтоксикації. Хворому потрібна термінова консультація хірурга. Адже якщо абсцес вчасно не розкрити, він може привести до сепсису, який представляє загрозу для життя людини.
  • Лігатурні свищі - патологічні ходи між порожнинами і тканинами організму і зовнішнім середовищем. Утворюються після хірургічних втручань і локалізуються на місці наявності шовного матеріалу.

Всі ці процеси можуть призвести до тяжких ускладнень. Тому важливо звернутися за допомогою при перших симптомах.

Image

Як оперують гнійні процеси в «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Коли треба провести операцію при гнійних запаленнях м'яких тканин, хірург призначає методику оперування для кожного пацієнта індивідуально. Сьогодні існують сучасні техніки оперування, які дозволяють акуратно розкрити гнійник, не залишаючи грубих слідів. Абсцеси, флегмони, карбункули і фурункули в м'яких тканинах не вимагають складних втручань. Операції в цих випадках поверхневі і проводяться під місцевою анестезією. Свищі - більш важкий випадок. Найчастіше вони вимагають загального наркозу і більш складного оперативного втручання.

Якщо ви помітили у себе ознаки гнійного утворення, зверніться до нашого центру. Не можна втрачати ні хвилини - інакше запальний процес може розповсюдитись на навколишні тканини і органи, викличе серйозні ускладнення. Чим раніше хірурги розкриють гнійник, тим вищі шанси на успішне і швидке одужання. На ранніх стадіях їх можна прибрати малоінвазійними методами, без великої крововтрати і шрамів.

Переваги операцій в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1Всі необхідні обстеження, аналізи та процедури можна пройти в одному лікувальному закладі.

2Пацієнтів консультують кращі лікарі в Кривому Розі. Вони призначають хірургічні методики для кожного пацієнта індивідуально і віддають перевагу щадним хірургічним процедурам.

3В центрі діє краща хірургія в Кривому Розі - операційні оснащені якісним обладнанням останнього покоління.

4Після операції пацієнти відновлюються в комфортних палатах готельного типу - з телевізором, кондиціонером, холодильником і бездротовим інтернетом.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.