• Імунологічна лабораторна діагностика в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Імунологічна лабораторна діагностика в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Імунологічна лабораторна діагностика в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Імунологічна лабораторна діагностика в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» займається наданням сучасних медичних послуг для дорослих і дітей. Ми є одним з перших в Кривому Розі сучасних медичних центрів. Одним з наших напрямків є сучасна і високотехнологічна лабораторія, яка виконує безліч діагностик, тестів і досліджень.

У лабораторній практиці методи діагностики, які засновані на специфічному зв'язку антитіл і антигенів, входять в групу імунологічної діагностики. Результати, отримані за допомогою імунологічних тестів, дають можливість значно зменшити витрати часу, якісно виконувати діагностику, прогноз і постановку діагнозів. Цей метод буде корисним для точної оцінки біохімічних показників, вивчення концентрації специфічних білків, антитіл, гормонів, виявлення молекулярних механізмів патогенезу.

Image

Імунологічний аналіз крові являє собою сукупність методів, необхідних для аналізу загального імунного стану нашого організму і виявлення порушених ланок в імунній системі. Сукупний аналіз імунного статусу включає до себе оцінку клітинного і гуморального ланок імунітету, неспецифічних факторів імунного захисту. До імунологічних досліджень належить також визначення антигенів тканинної сумісності (HLA-антигенів).

При припущенні на наявність патологій, фахівець складає комплекс необхідного обстеження.

Загальні причини призначення:

  • інфекції з хронічним, затяжним перебігом;
  • аутоімунні патології і захворювання;
  • алергічні симптоми і прояви;
  • підозра на вроджений або набутий синдром імунодефіциту;
  • майбутня хірургічна операція;
  • складне протікання післяопераційного періоду;
  • ретельне обстеження реципієнтів до та після трансплантації;
  • вивчення імунних форм, що впливають на безпліддя і не виношування вагітності.
Image

Забір крові проводять вранці натщесерце. У день аналізу не слід палити, перед забором біоматеріалу необхідно відмовитися від алкоголю. Прямо перед забором крові бажано знаходитися в спокої 10-15 хвилин.

Image

Імунограма – це система аналізів, що проводиться для оцінки стану імунітету. Повна розшифровка може бути проведена тільки разом з оцінкою клінічної картини хвороби у конкретного пацієнта. Робити остаточний висновок на підставі лише імунограми не варто, так як одні й ті ж варіації показників можуть бути при діаметрально різних патологічних процесах. Повне клінічне дослідження є більш корисним, ніж аналіз будь-якого показника окремо. Ідентичні зміни одного показника в різні фази загостреного запального процесу можуть інтерпретуватись як позитивна і негативна ознака. Серйозні відхилення показників (40-50% від норми і більше) можуть виявитися більш значущими, так як невеликі відхилення можливі й у здорових пацієнтів.

Аналізувати імунограму слід з урахуванням вікових змін, присутності супутніх патологій, впливу шкідливих факторів, лікарської терапії. Головним значенням при розшифровці показників є взаємозв'язок показників, а не їх числові значення, тому отримані дані лабораторної діагностики варто інтерпретувати шляхом порівняння абсолютних і відносних значень.

Лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» може гарантувати своїм пацієнтам достовірні і точні результати досліджень в найкоротші терміни. Наша лабораторія укомплектована сучасним високотехнологічним обладнанням провідних світових виробників. Тому і пацієнти, і лікарі можуть бути впевнені в якості наших послуг.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.