Гіменопластика, відновлення дівочої пліви в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

У даній статті ми докладно і доступно розповімо про гіменопластику - тему досить делікатну і особисту - відновлення дівочої пліви. Ми розповімо про мінімально інвазійну методику, яка застосовується в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі. Наші акушери-гінекологи вищої кваліфікаційної категорії, професійно проконсультують з пластики даного напрямку, проведуть необхідне обстеження та якісне лікування за допомогою сучасного високотехнічного обладнання. Адже кожна жінка знає, наскільки важлива і делікатна тема вибору лікаря акушера-гінеколога, особливо, якщо заходить мова про прийняття рішення щодо оперативного втручання. Повна довіра до лікаря - це запорука успішного результату лікування. Адже головним в таких ситуаціях є:

 1. Максимальне збереження функції оперованого органу.
 2. Правильний психологічний підхід.
 3. Максимальне збереження якості життя жінки.
Image

В силу самих різних ситуацій жінки звертаються до процедури по відновленню невинності. Гіменопластика стала не тільки затребуваною, а й досить безпечною процедурою, хоча в післяопераційному періоді можливі деякі ускладнення. Медичних показань для подібної процедури немає. Але, тим не менш, відновлення є досить затребуваним з ряду інших причин.

Хірургічні маніпуляції по відновленню невинності можуть бути призначені:

 • за бажанням самої жінки, для нових відчуттів і різноманітності в сексуальному житті;
 • на вимогу з боку релігійних, національних традицій, коли при укладенні шлюбу, наречена повинна бути невинною;
 • за бажанням партнера жінки, але з обов'язковим отриманням її згоди, якщо чоловік хоче будувати відносини тільки з цнотливою дівчиною;
 • при травмах випадкового характеру (наприклад, під час занять спортом, катання на конях або велосипеді і так далі);
 • при психологічних травмах, внаслідок позбавлення невинності не по своїй волі або в дуже ранньому віці.
Image

Варіанти проведення гінекологічної пластики в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

На даний момент в сучасній гінекології існує два підходи до проведення процедури:

 1. Короткострокова гіменопластика. Підходить у випадках, коли пацієнтка знає, що дефлорація буде не пізніше 5 - 14 днів після проведення операції. Цей підхід полягає у зшиванні країв залишків дівочої пліви хірургічним матеріалом, що розсмоктується сам. Пластика тримається до розсмоктування, приблизно 10 днів.
 2. Довгострокова гіменопластика. Метод полягає у формуванні абсолютно нової перегородки за рахунок тканин біля входу в піхву. Метод досить складний, що вимагає високої кваліфікації хірурга. Процедура проводиться під загальною анестезією при використанні шовних матеріалів, що розсмоктуються.

Пластична операція найчастіше проводиться під місцевим наркозом, однак, можлива і загальна анестезія. В середньому, операція займає 30-40 хвилин.

Image

Підготовка до процедури в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Хоч процедура по відновленню дівочої пліви не вимагає медичних показань, рішення про можливість проведення гіменопластики приймає тільки лікар - гінеколог, на основі результатів проведеного обстеження організму жінки. За 14 днів до оперативного втручання слід відмовитися від тютюнопаління, вживання спиртних напоїв, припинити прийом ліків, які впливають на згортання крові. Пластична процедура призначається в середині менструального циклу, щоб область оперативного втручання встигла відновитися. При короткостроковій гіменопластиці практично немає травмуючого впливу на тканини піхви, а тривалість періоду відновлення становить 2-3 дня. У свою чергу, на загоєння після довгострокової гіменопластики потрібно 7 днів.

Протипоказаннями до проведення процедури з відновлення невинності можуть бути:

 • порушення психіки;
 • патологія згортання крові;
 • цукровий діабет і ендокринологічні відхилення;
 • імплантований кардіостимулятор;
 • онкологія.

© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.