Дитяче відділення «МЕДІКОМчик» в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Дитяче відділення

Коли діти досягають якихось успіхів в житті, будь-то перші слова, перше місце в спорті, хороше навчання, батьки пишаються своїми дочками і синами. Однак, справжньою радістю для мам і тат є відмінне здоров'я їх дітей.

Медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» піклується про те, щоб ваші діти були здорові. У нашій клініці маленькі пацієнти відчувають себе, як вдома, і тому нічого не бояться.

Image

Фахівці центру «МЕДІКОМ КРИВБАС»

У дитячому відділенні «МЕДІКОМчик» хворі не плачуть. У складі команди працюють висококваліфіковані лікарі та медичний персонал.

Завдяки новітньому діагностичному обладнанню у нас виявляють захворювання на ранніх термінах розвитку і своєчасно починають терапію. Прогресивні методи лікування дозволяють лікувати маленьких пацієнтів до повного одужання. Також, в нашому закладі проводяться консультації з батьками та їхніми дітьми.

У нас ведуть прийом такі лікарі:

 • Педіатр - це лікар, який спеціалізується на догляді за дітьми від народження до 18 років. Педіатри займаються гострими і хронічними захворюваннями, поведінковими проблемами, а також проблемами зростання і розвитку дітей. Наша мета - допомогти дітям стати розумово і фізично здоровими.
 • Дитячий гастроентеролог - це фахівець, який лікує захворювання травної системи у дітей. Він займається переважно захворюваннями стравоходу, кишечника, дванадцятипалої кишки, шлунка, печінки, підшлункової залози і жовчовивідних шляхів. Це унікальні органи, від стану яких залежить весь організм людини.
 • Дитячий інфекціоніст займається профілактикою, діагностикою та лікуванням інфекційних захворювань бактеріальної, вірусної та паразитарної етіології. У нашій клініці, також, роблять щеплення і проводять вакцинацію.
 • Лікар - кардіоревматолог займається серцевими захворюваннями. Він, також, спостерігає за маленькими пацієнтами після операції.
 • Дитячий хірург спеціалізується з лікування захворювань у дітей хірургічного характеру.
 • Дитячий невролог займається діагностикою та лікуванням дітей із захворюваннями центральної нервової системи, периферичної нервової системи, неврологічні захворювання або захворювання головного, спинного мозку.
 • Дитячий ЛОР - лікар спеціалізується на розладах і захворюваннях вух, носа, горла, пазух, гортані, рота і структур шиї або обличчя.
 • Дитячий психолог - це фахівець, який вивчає розумовий, соціальний та емоційний розвиток дітей від народження до підліткового віку.
 • Дитячий дерматолог спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань і розладів.
 • Дитячий гематолог пропонує комплексну турботу про дітей і підлітків із захворюваннями клітин крові, порушенням згортання крові, а також на рак крові.
 • Дитячий пульмонолог пропонує широкий спектр послуг для дітей, що мають проблеми з диханням.
 • Дитячий уролог займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань і патологій сечовивідних шляхів і сечостатевої системи у дітей і підлітків.
Image

Наші послуги

Виклик педіатра додому. Ми надаємо послуги педіатра або сімейного лікаря. Візити на будинок здійснюються в разі виникнення надзвичайних ситуацій або захворювань, які не дозволяють пацієнтові відвідати клініку. Наші фахівці нададуть маленькому пацієнтові медичну допомогу. Також, лікар призначить обстеження і подальше лікування дитини.

Сімейний лікар - це фахівець, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням всіх членів сім'ї. Лікар сімейної медицини надає комплексну медичну допомогу і дітям, і дорослим. Він, також, направляє пацієнтів до вузького спеціаліста.

Щеплення. У «МЕДІКОМчик» завжди проводяться такі процедури досвідченими лікарями. У нас застосовують якісні вакцини, які мають сертифікат. Лікарі складають графік щеплень для кожної дитини індивідуально.

УЗД. Відділення обладнане новітніми препаратами для проходження УЗД. Для малюків створені комфортні умови, щоб уникнути стресової ситуації.

Проф. огляди і довідки. Наш заклад видає всього за 1 день потрібні медичні довідки дітям для надходження в дитячі заклади, ВНЗ, в спортивні секції і т.п.

Лабораторні дослідження. У клініці є своя лабораторія для проведення будь-яких обстежень. Фахівці лабораторії знають, як поводити себе з маленькими пацієнтами, тому при заборі аналізів вони поводяться спокійно.

Image

Додаткові послуги

При центрі є швидка невідкладна допомога, яка забезпечена сучасними машинами з усіма потрібними апаратами. У нашу службу ви можете зателефонувати в будь-який час доби. А також, ми можемо транспортувати хворого на велику відстань.

Для наших чад ми завжди бажаємо вибрати найкращого лікаря. У дитячому відділенні медичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС» працюють досвідчені фахівці, які мають безліч хороших відгуків. Вони розуміються на психології дітей, знаходять з ними спільну мову, тому відвідини нашої клініки завжди проходять на вищому рівні.

На консультацію до потрібного фахівця можна записатися за телефоном: 0 800 307 300


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.