• Дитячий ЛОР в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі
 • Дитячий ЛОР в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі
 • Дитячий ЛОР в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі

Дитячий ЛОР в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» в Кривому Розі

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Завданням отоларинголога є профілактика, діагностика та лікування захворювань вух, носа, горла.

 «МЕДІКОМчик» детское отделение медицинского центра «МЕДІКОМ КРИВБАСС», в якому приймає дітей на консультацію досвідчений ЛОР-лікар.

Відділення ЛОР в нашій клініці є сучасним медичним закладом, основною компетенцією якого є діагностика і лікування захворювань вух, горла і носа. Досвід роботи сертифікованих лікарів і медсестер поєднується з новітніми методами діагностики і сучасним доглядом. Це гарантує кваліфіковану і професійну діагностику і лікування захворювань.

Image

Під час першої зустрічі лікар проводить ретельну співбесіду з батьками дитини, звертає увагу на тривожні симптоми, їх тяжкість і частоту виникнення. Потім він приступає до вивчення. За допомогою невеликого дзеркала або ендоскопу лікар оглядає вуха, ніс, горло дитини. Залежно від потреб проводиться аудіологічне дослідження слуху та УЗД шийних лімфатичних вузлів і слинних залоз. За необхідності, лікар може направити маленького пацієнта на додаткові аналізи, які допоможуть в більш точній діагностиці.

Image

Діагностика ЛОР захворювань в дитячому відділенні «МЕДІКОМчик» в Кривому Розі

Відвідати фахівця необхідно в тому випадку, якщо у дитини спостерігаються такі симптоми:

 • біль у вухах;
 • порушення слуху;
 • хронічний нежить;
 • закладеність носу;
 • носова кровотеча;
 • хронічна хрипота, часті болі в горлі;
 • порушення ковтання;
 • періодичний головний біль, запаморочення, проблеми з рівновагою;
 • дихання ротом;
 • зміна нюху і смаку;
 • пухлини шиї і голови.

Лікування ЛОР захворювань в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

У дитячому відділенні «МЕДІКОМчик» піклуються про здоров'я маленьких пацієнтів. Тут надають високоякісну діагностику та лікування. У нас діє цілісний підхід до лікування дітей. Фахівці з великим досвідом роботи надають комплекс обстежень.

Лікарі, медсестри і адміністративний персонал роблять все можливе, щоб відвідування центру було приємним. Клініка має сучасне спеціалізоване обладнання для обстеження дітей. Ми приділяємо особливу увагу приємній атмосфері і уважному обслуговуванню в нашому центрі.

Медичний персонал, крім комплексного догляду за пацієнтами, приділяє велику увагу профілактиці та пропаганді здорового способу життя. У нас згуртована команда, яка працює з любов'ю. Ми створюємо дружню атмосферу і надаємо високоякісні послуги. Також, ми проводимо професійні консультації та допомогу у вирішенні проблем зі здоров'ям наших пацієнтів.

Image

Показання до прийому у дитячого ЛОР-лікаря в «МЕДІКОМчик»

Дитяче відділення проводить лікування дітей з такими діагнозами: синусит, ларингіт, фарингіт, гіпертрофічні мигдалики, втрата слуху, запалення внутрішнього, середнього або зовнішнього вуха. Також, до нас звертаються пацієнти з такими симптомами, як травми носу, поліпи в гортані і носі, вазомоторний риніт, новоутворення та пухлини в області голови, шиї та іншими отоларингологічними захворюваннями.

При необхідності дитячий лікар ЛОР призначає ультразвукове дослідження лімфатичних вузлів шиї та слинних залоз, навколоносових пазух, носу і ротоглотки, а також гортані. Обстеження визначає ступінь патологічних змін.

Показаннями для обстеження є збільшені лімфатичні вузли шиї, зміни в навколоносових пазухах, інфільтративні пухлини в носі і ротоглотці. Результати тесту представляються батькам маленького пацієнта у вигляді опису та знімків.

При дослідженні вух лікар оцінює стан зовнішнього та середнього вуха. За допомогою спеціального приладу він вивчає барабанну перетинку і оцінює її рухливість. Лікарі, також проводять планові перевірки, під час яких перевіряють слух дитини.

Для консультації з дитячим лікарем ЛОР в Кривому Розі можна записатися за телефоном: 0 800 307 300.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.