• Біохімічний аналіз крові в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • Біохімічний аналіз крові в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • Біохімічний аналіз крові в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Біохімічний аналіз крові в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Кров - це складна хімічна рідина в організмі, яка містить безліч неорганічних іонів, вуглеводів, білків, ферментів, ліпідів і гормонів. Так само до складу крові входять 2 розчинених газів: кисень і діоксид вуглецю.

Концентрації всіх компонентів крові у здорової людини знаходяться в певних межах, які відображають нормальне функціонування організму в цілому, а також кожної клітини окремо.

При різних захворюваннях відбувається порушення балансу одного або декількох хімічних компонентів крові, що і є головним принципом хімічного тестування крові в процесі діагностики. Використання методів біохімічного обстеження не тільки вдосконалює лабораторну діагностику хвороб в цілому, але і дозволяє оцінити вплив різноманітних лікувальних заходів на перебіг патологічного процесу, його прогноз і одужання.

Image

Відмінні риси біохімічного дослідження:

 • Цей метод лабораторної діагностики дає можливість оцінити роботу внутрішніх систем, прорахувати потребу в мікро- і макроелементах, вітаміни, гормони, ферменти, виявити відхилення в метаболізмі.
 • Біохімія становить значний інтерес в діагностуванні практично будь-якого захворювання.
 • Біохімічні тести є набагато більш докладними і розгорнутими ніж клінічні дослідження крові.
 • При спостереженні вагітності біохімія є незамінним помічником. При нормальному перебігу вагітності його призначають на початку і в кінці терміну. При виявленні токсикозу, загрози викидня, поганому самопочутті біохімію призначають більш часто.
 • Всі аналізи виконуються за допомогою сучасних автоматизованих і напівавтоматизованих аналізаторів. Середня швидкість тестування 400 проб на годину, виконуючи до 30 і більше тестів на кожній пробі з використанням мінімального обсягу біоматеріалу.
Image

Основні показники розгорнутого біохімічного аналізу крові.

 • Білки. При розгорнутому дослідженні є можливою оцінка альбуміну. Завищене значення може бути наслідком зневоднення організму при захворюваннях шлунково-кишкового тракту або ротавірусних інфекціях, під час цирозу, діабету, вовчака. Підвищений глікований гемоглобін може свідчити про ризик розвитку цукрового діабету. Підвищений міоглобин може говорити про серцеві патології, а занижений показник спостерігається при поліомієліті і ревматоїдному артриті. Показник загального білку перевіряють, щоб виключити патології обміну речовин, наявність злоякісних пухлин, панкреатит, патології печінки і шлунково-кишкового тракту.
 • Ліпіди. Вивчення такого показника, як загальний холестерин дає можливість діагностувати порушення репродуктивної функції, психофізіологічні розлади, цукровий діабет, атеросклероз. Оцінка тригліцеридів дає можливість діагностувати серцево-судинні патології, цукровий діабет, патології печінки, порушення функції щитовидної залози.
 • Вуглеводи. Дослідження показнику глюкози дає можливість діагностики цукрового діабету, розвиток пухлинних захворювань підшлункової залози.
 • Неорганічні речовини і вітаміни. Під аналізом мається на увазі дослідження таких показників як вітамін B12, залізо, калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, хлор, фолієва кислота. За допомогою цих показників є можливою діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, серцево-судинної системи, щитовидної залози.
 • Низькомолекулярні азотисті речовини. Аналіз сечовини, сечової кислоти і креатиніну допоможуть в діагностиці захворювань щитовидної залози, нирок, печінки.
 • Пігменти. Показник білірубіну дає можливість більш точно діагностувати порушення в роботі печінки, виявляти патології жовчовивідних шляхів, анемії.
Image

Лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» може гарантувати своїм клієнтам достовірні результати досліджень в найкоротші терміни. Сучасна лабораторія укомплектована якісним і перевіреним обладнанням провідних світових виробників. Тому і пацієнти, і лікарі можуть бути впевнені у якості наших послуг.

Записатися на консультацію можна за телефоном: 0 800 307 300.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.