• Лікування жовчного міхура в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • Лікування жовчного міхура в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • Лікування жовчного міхура в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Лікування жовчного міхура в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Жовчний міхур є схильним до накопичення каменів, запалень і інших патологій. У свою чергу, його протоки можуть втратити функціональність, через що порушується процес відведення жовчі. Вирішити ці проблеми допоможе лікар - гастроентеролог. Він проведе ретельну діагностику, поставить точний діагноз і підбере дієву схему лікування. Щоб записатися на прийом, зверніться в лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» - тут вам нададуть допомогу європейського рівня.

gastrointerolog-vrach

Які жовчні хвороби лікують в гастроентерології

Консультація гастроентеролога є необхідною при:

 • Жовчнокам'яній хворобі - через порушення циркуляції жовчі і обмінних процесів в самому міхурі і його протоках накопичуються тверді конкременти. Вони заважають нормальному виведенню жовчі і можуть привести до запалення.
 • Водянці жовчного міхура - через недостатню прохідність проток в міхурі накопичується ексудат і слиз. Через це орган розтягується, збільшується в розмірах і може розірватися.
 • Холециститі - внаслідок скупчення каменів запалюються тканини міхура.
 • Дискінезії міхура та його проток - порушується моторика самого органу і функції жовчовивідних шляхів.

Якщо вчасно не звернути увагу на симптоми цих патологій, можливі серйозні наслідки і ускладнення.

 

gastrointerolog-vrach-2

Як проявляються захворювання жовчного міхура

Термінова консультація у гастроентеролога є потрібною людям, у яких:

 • у правому підребер'ї з'являються напади болю, що віддає в спину і лопатку;
 • в роті неприємно гірчить;
 • стілець стає нестійким - закреп чергуються з діареєю;
 • проявляється метеоризм;
 •  турбує нудота, блювота, гірка відрижка.
patologiya

При прогресуванні захворювання біль в правому боці поглиблюється. Його називають печінковими коліками. Краще звернутися до лікаря, поки хвороба не встигла перейти до запущеної фази. Жовчні патології можуть призвести до серйозних ускладнень - механічної жовтяниці, холангіту, панкреатиту, хвороб печінки і т. д.

Особливості діагностики та лікування патологій жовчного міхура

На консультації гастроентеролог проводить бесіду, збирає анамнез, а потім призначає ряд діагностичних процедур:

 • УЗД жовчовивідної системи;
 • холецистохолангіографію;
 • аналізи крові;
 • МРТ жовчних шляхів і печінки.

 

Захворювання жовчного міхура і жовчовивідних шляхів гастроентеролог лікує за підсумками діагностики. При цьому враховується специфіка патології, ступінь її занедбаності, загальний стан організму. При неускладненому перебігу захворювань є можливою консервативна терапія. Пацієнтові прописують спазмолітики, жовчогінні та інші препарати. Лікар підбирає їх індивідуально і визначає оптимальне дозування.

У більш запущених випадках доводиться вдаватись до хірургічного лікування - холецистектомії. В ході цієї операції орган видаляють. Сьогодні для цього використовується сучасна методика лапароскопії. Вона дає можливість провести операцію без зайвої крововтрати, стресу для організму і шрамів.

gastrointerolog-vrach-4

Особливості лікування хвороб жовчного міхура та його проток в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

11.Всі необхідні обстеження та аналізи доступні в одному місці. Пацієнтові не потрібно відвідувати кілька установ і втрачати зайвий час.

22.В центрі працює сучасна лабораторія і застосовується діагностичне обладнання останнього покоління. Це дозволяє поставити діагноз швидко і максимально точно.

33.Лікарі нашого центру є справжніми професіоналами своєї справи. Вони безпомилково добирають потрібні схеми лікування..

44.Окрім консервативної терапії, в центрі практикується хірургічне лікування.

55.Пацієнтам, яких ми лікуємо в стаціонарі, надають комфортні умови. В палатах є телевізор, бездротовий інтернет, кондиціонер і холодильник.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.