• ЛІКУВАННЯ ПАТОЛОГІЇ ЗОВНІШНІХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • ЛІКУВАННЯ ПАТОЛОГІЇ ЗОВНІШНІХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • ЛІКУВАННЯ ПАТОЛОГІЇ ЗОВНІШНІХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «МЕДІКОМ КРИВБАС»

ЛІКУВАННЯ ПАТОЛОГІЇ ЗОВНІШНІХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Патології зовнішніх статевих органів – це група захворювань, які вражають піхву, вульву, статеві губи. Це можуть бути вроджені аномалії, а також різні зміни в тканинах доброякісного і злоякісного характеру. Досвідчений гінеколог завжди зможе допомогти пацієнтці з делікатною проблемою. Для цього потрібно звернутися в медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС».

patalogii

Види патологій зовнішніх статевих органів

 • Вроджені аномалії: орган відсутній частково або повністю, порушений просвіт, присутня гіперплазія клітору, статевих губ, свищі і т. д.
 • Генітальні бородавки і папіломи - доброякісні утворення, що вражають зовнішні статеві органи.
 • Злоякісні утворення - рак вульви, піхви.
patologiya

Фактори ризику

Вроджені аномалії, зазвичай, пов'язані з патологічним перебігом вагітності. Вони розвиваються, коли майбутня мати перехворіла на інфекцію, багато нервувала, вела нездоровий спосіб життя. Порок розвитку може виявитися не відразу, тільки в період статевого дозрівання. Генітальні бородавки, папіломи та інші доброякісні новоутворення напряму пов'язані з інфікуванням вірусом папіломи людини (ВПЛ). Він переноситься через предмети побуту, статеву близькість без презерватива, народжувальні шляхи. Вірус тривалий час може «дрімати» в організмі, ніяк не проявлятись і не завдавати шкоди. Але в якийсь момент формується новоутворення в самому несподіваному місці.

Ракові пухлини зовнішніх статевих органів можуть бути спровоковані гормональною перебудовою організму, частими запальними процесами і іншими причинами.

Коли варто звернутися за допомогою

Записатись на прийом до гінеколога варто, якщо:

 • статеві органи виглядають аномально;
 • є сильний дискомфорт під час сексу;
 • промежина свербить і пече;
 • відкриваються контактні кровотечі;
 • на статевих органах видні або промацуються новоутворення.
patologiya

В принципі, якщо жінка регулярно відвідує лікаря, виявити патологію не складе труднощів. Її буквально видно неозброєним оком. Тому не потрібно пропускати профілактичні огляди, вони допоможуть виявити проблему на ранній стадії.

Діагностика і лікування

Зовнішні патології діагностують шляхом візуального огляду. Додатково можуть призначити біопсію, ПАП-мазок, лабораторні аналізи.

Залежно від того, які виявлені патології зовнішніх статевих органів, гінеколог підбирає для пацієнтки індивідуальне лікування. Вроджені аномалії будови коригують хірургічним шляхом. Доброякісні новоутворення видаляють сучасними щадними методами. Це дозволяє прибрати папіломи і кондиломи без розрізів, крові і шрамів.

Для видалення використовуються такі технології:

 • Аргоноплазмена коагуляція - пухлини прибираються за допомогою іонізованого аргону, який сильно нагріває змінені тканини і випаровує їх.
 • Апарат «Сургитрон» - на патологічні тканини впливають радіохвилею високої частоти, що дозволяє прибрати їх без ножа.
 • Кріодеструкція - на утворення спрямовується струмінь рідкого азоту, охолодженого до критично низьких температур. Це дозволяє заморозити бородавку або папілому, не торкаючись сусідніх здорових тканин.

Саме ці методи використовує в своїй роботі лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС». Для кожної пацієнтки наш лікар - гінеколог в Кривому Розі підбирає індивідуальну техніку лікування і видалення.

Якщо виявлено ​​ракову пухлину, лікування буде більш складним. Будуть потрібні серйозні хірургічні втручання, можливо, променева і хімічна терапія. Тому краще не запускати проблему і звертатись до лікаря кожні півроку для профілактики.

Переваги лікування у нас

1 Для діагностики використовується високоточна апаратура і оснащена сучасною технікою лабораторія.

2 Пацієнток чекає консультація гінеколога високої кваліфікації.

3В центрі застосовуються прогресивні технології лікування, малоінвазивні та хірургічні.

4Всі процедури виконуються в абсолютної стерильності.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.