Лікування Helicobacter pylori в досвідченого гастроентеролога в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Helicobacter pylori являє собою шлункову інфекцію, яка викликає розлади травлення і стає причиною різних патологій. Вона являє собою грамнегативну бактерію спіральної форми, яка потрапляє на слизову і добре себе почуває в кислому середовищі. Може влаштуватися як у верхньому відділі, так і в тілі шлунку. Впоратися з цією проблемою допоможе лікар - гастроентеролог. Він виявить інфекцію і призначить лікування для її усунення. Отримати кваліфіковану допомогу можна в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС».

Helicobacter

Особливості зараження бактерією

Бактерія переноситься контактно-побутовим шляхом. Нею можна заразитися через воду, спільний посуд, зубну щітку, рушник, при поцілунку. Також іноді вона передається від ендоскопічного зонду - при недостатньому рівні гігієни в медичній установі. Але такі випадки поодинокі. Помічено, що з віком ризик зараження інфекцією зростає - більше половини пацієнтів з цим діагнозом старші за 50 років.

 

Які захворювання викликає бактерія

На консультацію до фахівця - гастроентеролога найчастіше записуються з такими патологіями:

 • гастрит - хронічна запальна патологія шлункової слизової оболонки;

 • виразка шлунку і дванадцятипалої кишки - ранки і виразки в слизовій і м'яких тканинах;

 • злоякісні новоутворення - низькодиференційована лімфома і аденокарцинома шлунку.

Всі ці захворювання провокує хелікобактер. Тому так важливо виявити інфекцію на ранніх стадіях - це набагато підвищує шанси на успішне виліковування.

 

Як проявляється інфекція

Хвороба може довгий час не давати ніяких симптомів, але рано чи пізно викликає диспепсичні розлади. Консультація у гастроентеролога є потрібною, якщо:

 • апетит погіршився, часто нудить, турбує блювота;
 • після їжі в шлунку відчувається тяжкість і дискомфорт;
 • живіт періодично болить;
 • в блювоті присутні домішки крові;
 • потемніння стільця.

При хронічному перебігу хвороби кислотність шлунку сильно підвищується, що провокує пошкодження і атрофію ділянок слизової та її дисплазію, і підвищує ймовірність формування ракових пухлин. Також у хворих розвивається сильна анемія.

 

Helicobacter-2

Як виявляють захворювання

Щоб підтвердити наявність інфекції, гастроентеролог призначає:

 • сечовинний дихальний тест;
 • серологічні аналізи на антитіла;
 • дослідження калу на антигени;
 • ендоскопічне обстеження з біопсією і наступним аналізом зібраного біопату.

Хвороби, викликані бактерією Helicobacter pylori, гастроентеролог лікує за допомогою лікарських медичних препаратів. Препарати, їх дозування і тривалість курсу для кожного призначають індивідуально. Все залежить від ступеню поширеності інфекції та її впливу на організм. Також пацієнтові рекомендують скорегувати режим харчування - виключити смажені, жирні, гострі страви, соління, копченості.

podzheludochnaya-3

В ускладнених випадках, наприклад, при наявності ракових пухлин, потрібні радикальніші методи. Тому варто звернутися за допомогою при появі перших же симптомів. Це підвищить шанси на успішне одужання і допоможе уникнути ускладнень.

Переваги лікування хвороб, викликаних бактерією, в лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1Всі необхідні аналізи і діагностичні процедури можна пройти в одному місці за один день. Це заощаджує час і дозволяє поставити діагноз швидко.

2В центрі сучасна лабораторія, де аналізи роблять безпомилково точно і оперативно.

3Пацієнтів консультують досвідчені кваліфіковані фахівці. Вони призначають курс лікування індивідуально для кожного пацієнта.

4Зазвичай ми амбулаторно лікуємо хелікобактер. Але якщо потрібна госпіталізація - розміщуємо пацієнтів в комфортних палатах з сучасними меблями, телевізорами, Wi-Fi, кондиціонерами та холодильниками.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.