• Лікувально-діагностичний центр ТОВ «МЕДІКОМ КРИВБАС»
  • Лікувально-діагностичний центр ТОВ «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Лікувально-діагностичний центр ТОВ «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Рейтинг: 4 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активна
 
Лікувально-діагностичний центр ТОВ «МЕДІКОМ КРИВБАС» - це надання сучасних медичних послуг для дорослих і дітей. Наша лікувальна база налічує 6 відокремлених відділень, які займаються діагностикою та лікуванням жителів нашого міста. Ми є першим в місті багатопрофільним медичним центром з надання медичних послуг від невідкладної допомоги, амбулаторного лікування, до надання допомоги в хірургічному стаціонарі. З дня заснування лікувально-діагностичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС» в 2004 році, наш центр щорічно надає допомогу більш ніж 350 000 жителям міста.
Image

7 вагомих причин довірити своє здоров’я і здоров’я своїх близьких «МЕДІКОМ КРИВБАС»

1 Комплексний, індивідуальний підхід в наданні медичної допомоги. Наш центр надає широкий комплекс послуг з діагностики, профілактики та лікування більш ніж в 40 напрямках.

2 В лікувально-діагностичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» працюють висококваліфіковані фахівці, чиї знання і досвід дозволяють гарантувати високі позитивні результати в лікуванні. Медичний персонал «МЕДІКОМ КРИВБАС» регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, семінари та майстер-класи за спеціальностями.

3 Сучасне обладнання. Наш медичний центр йде разом з часом, тому ми постійно вдосконалюємо нашу діагностичну та лікувальну базу, набуваємо і освоюємо сучасне медичне обладнання.

4 Максимальний комфорт для пацієнтів. Ми дбаємо про комфорт пацієнта і тому наш call-центр підбирає для Вас не тільки найбільш зручні години відвідування, а й чітко розподіляє час, відведений для прийому кожного пацієнта.

5 При зверненні в «МЕДІКОМ КРИВБАС», Ви маєте унікальну можливість пройти повний комплекс лікувально-діагностичних процедур в одному місці, починаючи з аналізів у власній лабораторії і закінчуючи отриманням високоефективного лікування..

6 Головне кредо нашого центру - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для нас кожна людина є важливою, індивідуальною, неповторною і любимою!

7 Найважливіший принцип нашої роботи - достовірна діагностика і ефективне лікування. Робота лікувально-діагностичного центру побудована таким чином, щоб будь-які ризики звести до мінімуму. У своїй роботі ми використовуємо тільки затверджені методики лікування і сертифіковане обладнання. Ми гарантуємо високу якість обслуговування наших клієнтів. Лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» має всю дозвільну документацію для своєї медичної діяльності.

Image

Чому обирають нас?

  • Невідкладна медична допомога вдома, здійснення транспортування для обстеження і госпіталізації в лікувально-профілактичні установи.
  • Власна лабораторія, сучасна поліклініка з великим вибором фахівців, стаціонар, відділення хірургії, дитяче відділення.
  • Широка діагностична база: сучасне УЗД, точна діагностика на МРТ-апараті останнього покоління, проведення фіброгастродуоденоскопії і колоноскопії під медикаментозним сном, холтерівське моніторування ЕКГ, оцінка стану функцій легень (спірограма), проходження Хелік-тесту з метою виявлення Helicobacter pylori.
  • Обслуговуємо пацієнтів за медичним страхуванням.
  • Проводимо експертизу тимчасової непрацездатності.
  • Укладаємо декларації з населенням на надання первинної медичної допомоги.

© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.