• Дитяче відділення - медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС»
 • Дитяче відділення - медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Дитяче відділення - медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС»

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Кожен з батьків радіє і пишається навіть найменшими досягненнями своїх дітей, будь-то перші кроки, вірш на святковий ранок, медаль за спортивні досягнення або грамота за відмінне навчання. Але ніщо так не радує нас, батьків, як відмінне здоров'я наших улюблених чад. Ми готові на все, щоб наша дитина була здоровою.

Лікувально-діагностичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» робить все можливе, щоб наші найменші пацієнти почували себе комфортно, затишно в нашому медичному закладі, а саме головне, не відчували страху і болю при відвідуванні лікаря.

 

У дитячому відділенні лікувально-діагностичного центру «МЕДІКОМчик» діти не плачуть, в медичному центрі «МЕДІКОМ КРИВБАС» діти сміються!

detskoe-otdelenie-obschaya1

У дитячому медичному центрі «МЕДІКОМчик» створені усі умови для раннього виявлення захворювань та їх лікування. До складу колективу дитячого медичного центру входять провідні педіатри та фахівці в галузі дитячого здоров'я. Наш дитячий медичний центр спеціалізується на наданні консультативно-діагностичних послуг і лікувальної допомоги дитячому населенню.

В лікувально-діагностичному центрі МЕДІКОМ приймають наступні фахівці:

 • Педіатр - це дитячий лікар, який займається лікуванням і оцінкою фізичного і нервово-психічного розвитку дитини від 0-18 років.
 • Дитячий гастроентеролог - фахівець з лікування функціональних розладів і захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей.
 • Дитячий інфекціоніст – фахівець, робота якого спрямована на дослідження і лікування інфекційних хвороб у дітей. Лікар, також займається щепленнями і вакцинацією.
 • Дитячий кардіоревматолог - фахівець з профілактики та лікування захворювань серця у дітей.
 • Дитячий хірург - фахівець з лікування хірургічних захворювань у дітей.
 • Дитячий невролог - фахівець з профілактики та лікування захворювань нервової системи у дітей.
 • Дитячий ЛОР-лікар – займається лікуванням хвороб вуха, горла і носа.
 • Дитячий психолог - фахівець з вирішення конфліктних ситуацій вдома і міжособистісних відносин.
 • Дитячий дерматолог - лікування хвороб шкіри.
 • Дитячий гематолог - фахівець із захворювань крові у дітей.
 • Дитячий пульмонолог - фахівець з лікування захворювань легенів і бронхів у дітей.
detskoe-otdelenie-obschaya2

Послуги дитячого відділення «МЕДІКОМчик» лікувально-діагностичного центру « МЕДІКОМ КРИВБАС »

1Виклик дитячого лікаря - педіатра додому - якщо з якихось причин ви не можете приїхати з маленькою дитиною на черговий прийом до педіатра, є можливість викликати лікаря додому. Вашій дитині буде надано медичну допомогу, розроблена схема лікування або призначені лабораторно-діагностичні заходи.

2Сімейний лікар – фахівець, який контролює стан здоров'я всіх членів сім'ї, призначає необхідне лікування, направляє на необхідні лабораторно-діагностичні дослідження, координує до якого вузького спеціаліста необхідно звернутись за наявності специфічних симптомів.

3Вакцинація і щеплення - вакцинація у «МЕДІКОМчик» - це досвідчені дитячі лікарі, які грамотно складуть індивідуальний календарний графік вакцинації дитини, гарантовані якісні сертифіковані вакцини і аналізи у власній лабораторії.

4Ультразвукове дослідження у дітей - ми можемо запропонувати для самих маленьких пацієнтів проходження ультразвукового дослідження на сучасному обладнанні в комфортних умовах.

5Профосмотри і довідки - в нашому медичному центрі є можливість оформити довідку дитині до басейну, для занять у спортивній секції, до школи, дитячого табору, до технікуму або ВНЗ за 1 день.

6 Лабораторна діагностика (аналізи) - медичний центр «МЕДІКОМ КРИВБАС» має у своєму розпорядженні власну лабораторію, в якій є можливим проведення будь-яких досліджень, починаючи від простих клінічних аналізів, закінчуючи генетичними дослідженнями. Персонал лабораторії вміє знаходити спільну мову з самими маленькими пацієнтами, докладаючи всі свої зусилля для того, щоб мінімізувати у дитини неприємні відчуття при заборі аналізів.

7 Швидка невідкладна допомога - «МЕДІКОМ КРИВБАС» має у своєму розпорядженні сучасні, комфортні автомобілі невідкладної допомоги, які обладнані усім необхідним. Наше відділення невідкладної допомоги надає допомогу цілодобово. Також у разі необхідності можемо організувати транспортування на довгі дистанції (інше місто, країна).

detskoe-otdelenie-obschaya3

Всі ми хочемо отримувати якісні медичні послуги, а коли заходить мова про здоров'я наших дітей ми особливо ретельно підходимо до вибору дитячого лікаря. У дитячому відділенні «МЕДІКОМчик» медичного центру «МЕДІКОМ КРИВБАС» працюють професіонали своєї справи, з великим досвідом роботи, з відмінною репутацією як серед пацієнтів, так і серед колег. А найголовніше, які люблять дітей, розуміють їх, можуть знайти з ними спільну мову і мають велике і добре серце.


© 2004 - 2022 Лечебный центр «МЕДИКОМ КРИВБАСС» — первое полнопрофильное негосударственное медицинское учреждение в городе Кривом Роге.